Soru Mi4 Şarj Cihazı Önerisi (Quick Charge 2.0)

enessevgi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi8
Konular
24
Mi4 cihazımin şarj aleti bozuldu yeni bir şarj aleti almam gerek acilen.Quick charge 2.0 destekleyen bir cihaz önerir misiniz yardımcı olursanız sevinirim

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Aukey quick charge öneriyorum

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20

Oyla:

faraza

''Yalan Dünya''
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 10
Konular
22
Qualcomm quick charge 2.0

Ekli dosyalar

• IMG_20160525_200054_-896729124.jpg
    IMG_20160525_200054_-896729124.jpg
    113,3 KB · Görüntüleme: 18
Oyla:

smyrniankiwi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kıvanç
Cihazım
Pocophone F1
Konular
27
Başlık biraz eski ancak yeni konu açmak istemedim. Eşim ve ben MI4 kullanıyoruz. Eşimin şarj aleti bozuldu ve tek şarj aletine kaldık.

Hangi şarj aletini nereden almamı önerebilirsiniz? Bir de ikinci bir sorum şu; şarj aletini aldığımızda sadece kafası mı geliyor yoksa kablosuyla beraber mi geliyor? Eğer ki kablosuyla beraber gelmiyorsa standart bi usb kablo işimi görür mü yoksa onun da mı uygun kalitelisini almam gerekiyor?

Yardımlarınızı rica ederim lütfen.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Başlık biraz eski ancak yeni konu açmak istemedim. Eşim ve ben MI4 kullanıyoruz. Eşimin şarj aleti bozuldu ve tek şarj aletine kaldık.

Hangi şarj aletini nereden almamı önerebilirsiniz? Bir de ikinci bir sorum şu; şarj aletini aldığımızda sadece kafası mı geliyor yoksa kablosuyla beraber mi geliyor? Eğer ki kablosuyla beraber gelmiyorsa standart bi usb kablo işimi görür mü yoksa onun da mı uygun kalitelisini almam gerekiyor?

Yardımlarınızı rica ederim lütfen.

Hocam Mi4 QC 2.0 destekliyor bu nedenle normal şartlarda QC 2.0 veya 3.0 desteği olan her hangi bir kaliteli şarj aleti alabilirsiniz demem lazım ama orijinal şarj aletiyle sürekli olarak hızlı şarj kullandığım Mi4'e yakın zamanda 2. bataryayı sipariş edeceğim... Diğer Mi4 ise sürekli olarak hızlı şarj olmadan şarj edildi (1.5A nexus 4 adaptörü kullanıldı) ve hala orijinal bataryayı kullanıyor. Bu nedenle tavsiyem hızlı şarj desteği sunmayan 1.5A kaliteli bir şarj aleti kullanın :)

Oyla:

smyrniankiwi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kıvanç
Cihazım
Pocophone F1
Konular
27
Hocam Mi4 QC 2.0 destekliyor bu nedenle normal şartlarda QC 2.0 veya 3.0 desteği olan her hangi bir kaliteli şarj aleti alabilirsiniz demem lazım ama orijinal şarj aletiyle sürekli olarak hızlı şarj kullandığım Mi4'e yakın zamanda 2. bataryayı sipariş edeceğim... Diğer Mi4 ise sürekli olarak hızlı şarj olmadan şarj edildi (1.5A nexus 4 adaptörü kullanıldı) ve hala orijinal bataryayı kullanıyor. Bu nedenle tavsiyem hızlı şarj desteği sunmayan 1.5A kaliteli bir şarj aleti kullanın :)

Adminim, kendi telefonumda kutuda gelen orijinal şarj aletini kullanıyorum ve sıkıntı yaşamadım. Eşimin telefonunda da tesadüf bu ki nexus'tan kalan şarj aletini kullanıyorduk. O bozuldu :) Kıssadan hisse quick charge 2.0 özelliği olan bi şarj aleti önerebilirseniz memnun olurum. Aliexpress olur, n11 olur, gittigidiyor olur...

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Adminim, kendi telefonumda kutuda gelen orijinal şarj aletini kullanıyorum ve sıkıntı yaşamadım. Eşimin telefonunda da tesadüf bu ki nexus'tan kalan şarj aletini kullanıyorduk. O bozuldu :) Kıssadan hisse quick charge 2.0 özelliği olan bi şarj aleti önerebilirseniz memnun olurum. Aliexpress olur, n11 olur, gittigidiyor olur...
Hocam eğer taşınabilir bir şey düşünürseniz orijinal Xiaomi öneririm :

Ama tavsiyem şöyle bir alıp çok fazla cihazda ve daha uzun süreli kullanmanız olur : Xiaomi Power Strip

Oyla:
Üst Alt