Soru Mi4 mü Mi4c mi ?

Ateti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Can
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
9
Merhaba. Bu konuda onerilerinize ihtiyacım var.

Bu iki cihaz arasinda kaldim.Hb den almayi dusunuyorum. Mi4 donanim olarak eski gibi Mi4c ise donanim olarak daha yeni fakat forumdan anladığım kadarıyla global sürümü yokmuş. Ben pek bu islerden anlamıyorum ama Mi4 ü guncelleyici ile yukleyebilirim diger cihazda ise twarp vb. sekillerle guncellemek gerekiyor sanirim. Anlamadigimdan cikan rom ile kullanmam gerekecek.

Cok uzattim kusura bakmayin kisaca Cihazlardan biri donanim olarak digeri yazılım olarak daha avantajlı olacak benim acimdan sizce hangisini almalıyım? Hb den aldığım Mi4c cihazi çıktığı gibi kullansam çok sıkıntı yasar mıyım? Cevaplariniz için şimdiden teşekkür ederim...

Tamay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
MI 5
Konular
0
Arkadasım hb den Mi4c aldı 1 haftadır kullanıyor ben cihazı kullanmadıgım icin onun söylediklerini kısaca aktarıyım. Cihaz hafif takılmalar yapıyrmus ve bataryası cabuk tükeniyormus. Ama cihaz tasarım ve boyut olarak güzel cihaz. Mi4 dedigin gibi eski bir islemciye sahip ama yazılım acısından kafan rahat olur. 2 side güzel cihazlar tercih senin sanırım fiyatlarda birbirine yakın iyi forumlar.

Oyla:

Ateti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Can
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadasım hb den Mi4c aldı 1 haftadır kullanıyor ben cihazı kullanmadıgım icin onun söylediklerini kısaca aktarıyım. Cihaz hafif takılmalar yapıyrmus ve bataryası cabuk tükeniyormus. Ama cihaz tasarım ve boyut olarak güzel cihaz. Mi4 dedigin gibi eski bir islemciye sahip ama yazılım acısından kafan rahat olur. 2 side güzel cihazlar tercih senin sanırım fiyatlarda birbirine yakın iyi forumlar.
Anladim hocam batarya konusu onemli tabi 3000 güç var ama demekki optimizasyonu iyi değil. Cevabiniz için teşekkür ederim...

Oyla:

yoksun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
mi4 lte
Meslek
turizm
Konular
19
Bende rdmi note 3 mi4 c ve mi4 arasinda kalmistim mi4 aldim mutluyum

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Aslında Mi4 ile Mi4C arasında performans olarak çok fark yok. Mi4C biraz daha oyuncak gibi duruyor. Ben Mi4 tercih etmiştim.

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt