Soru mi4 lte farklı işletim sistemi yüklenebilir mi

ertuğrul gazi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
eyyüp
Cihazım
xiaomi mi44g
Meslek
mühendis
Konular
1
merhaba sevgili dostlar cihazı daha birkaç gün önce aldım forumdan yardım alarak güncellemelerini de yaptım
fakat arayüz çok ta tatmin etmedi beni samsung ya da diğer markaların romlarını bu cihazda kullanmak mümkün mü mümkünse nasıl yapılabilir yabancı bi forumda ios işletim sisteminin yüklenebildiğini okudum fakat nasıl yapıldığına dair bilgi verilmemişti bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun
şimdiden teşekkürler
iyi forumlar

AGRİBOY

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
0
Merhaba;
Her ne kadar olabilirliği yüksek dahi olsa, telefonun orjinal işletim sistemi gibi olmuyor.
Örneğin bu forumda Windows 10 yüklenebildiğini ve nasıl yüklenebileceğini bulabilirsiniz.
Fakat yorumlardan da göreceğiniz gibi orjinal üretici yazılımı gibi olmadığını, bazı kullanım sıkıntıları ve kasmalar olduğunu okuyacaksınız. Zaten meraktan yükleyenler kısa bir süre sonra orjinal yazılımı tekrar yüklüyor.
Bence boşuna vakit harcamaktan başka bir şey değil.

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
merhaba sevgili dostlar cihazı daha birkaç gün önce aldım forumdan yardım alarak güncellemelerini de yaptım
fakat arayüz çok ta tatmin etmedi beni samsung ya da diğer markaların romlarını bu cihazda kullanmak mümkün mü mümkünse nasıl yapılabilir yabancı bi forumda ios işletim sisteminin yüklenebildiğini okudum fakat nasıl yapıldığına dair bilgi verilmemişti bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun
şimdiden teşekkürler
iyi forumlar
Ios yükleyebildiğini yazan kişi sanırım biraz uçmuş. Böyle birşey mümkün değil.
Mi4 için Win10 var. İsterseniz bunu yükleyebilirsiniz.
Diğer cihazların romlarını yükleyemezsiniz ama CyanogenMod gibi geliştiricilerin hazırladığı saf Android romları yükleyebilirsiniz.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Oyla:

ertuğrul gazi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
eyyüp
Cihazım
xiaomi mi44g
Meslek
mühendis
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ios yükleyebildiğini yazan kişi sanırım biraz uçmuş. Böyle birşey mümkün değil.
Mi4 için Win10 var. İsterseniz bunu yükleyebilirsiniz.
Diğer cihazların romlarını yükleyemezsiniz ama CyanogenMod gibi geliştiricilerin hazırladığı saf Android romları yükleyebilirsiniz.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

bana da öyle geldi hocam zaten konu hakkında fazla bilgim olmadığından burada sorma gereksinimi duydum ilginiz için teşekkürler

Oyla:

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
şimdiden teşekkürler
iyi forumlar
Miui tatmin eder.
Bence hiç acele etme, telefonu bir süre kullan, bir süre sonra başkabir telefonu eline aldığında herşeyi anlayacaksın.

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt