Soru Mi4 Isınma Problemi

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48
Mi 4 lte cihazım müthiş ısınıyor, normal mi bu? Çok çabuk ısınıyor ve oyun donuyor. Normal mi ve bunu önleme yolu var mı?

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aLLMeTaLLiCa

Aaaaaaaaa1
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
...........1
Cihazım
...........1
Meslek
Veri Giriş ( sekreter )
Konular
44
Havaların sıcaklağındandır gayet normal hocam .

Oyla:

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Citrus caf 14.08.2017 sürümünü dene istersen kardeşim ısınma sorunu diğer romlara göre çok daha iyi istersen dene ayrıca s801 de oyun oynamak bu saatten sonra ölüm bu cihazlarda oyun oynamayı tavsiye etmiyorum bende kullanıyorum ondan bu kadar rahat yorum yapabiliyorum ..

Oyla:

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Citrus caf 14.08.2017 sürümünü dene istersen kardeşim ısınma sorunu diğer romlara göre çok daha iyi istersen dene ayrıca s801 de oyun oynamak bu saatten sonra ölüm bu cihazlarda oyun oynamayı tavsiye etmiyorum bende kullanıyorum ondan bu kadar rahat yorum yapabiliyorum ..
S801 üst düzey değil mi? Neden oyunu kasıp bu kadar ısınıyor ki?

Oyla:

ilgazcirasi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilgazcirasi
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
38
ısınma normal değil sıcak havayla falan alakası yok telefon ısınıyor, bu şekilde kullanın ya da değiştirin. Ben oyun oynamadığım için çok ısınmıyordu, bi kere gps açtım alev alacaktı. Genel olarak ısınıyor dikkat etmek lazım. Mi5 e geçtim o da biraz ısınıyor.

Oyla:

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48
ısınma normal değil sıcak havayla falan alakası yok telefon ısınıyor, bu şekilde kullanın ya da değiştirin. Ben oyun oynamadığım için çok ısınmıyordu, bi kere gps açtım alev alacaktı. Genel olarak ısınıyor dikkat etmek lazım. Mi5 e geçtim o da biraz ısınıyor.
Kesinlikle doğru, ben başka telefonda böyle ısınma görmedim. Bırakın oyunu Görüntülü Sohbet programını bile şöyle 10 dakika açınca telefon yanıyor, rom değiştirmekten başka çözümde yok sanırım, gerçi o da çözermi bilmiyorum.

Oyla:

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86

LG G3 ün de sırf işlemci yüzünden adı çıktı :) Snapdragonun bir faciasıydı o dönem üzeri örtüldü, deli gibi ısınır sonra kendini soğutmak için frekansları dibe düşürür ve alın size 3310

Oyla:

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48
LG G3 ün de sırf işlemci yüzünden adı çıktı :) Snapdragonun bir faciasıydı o dönem üzeri örtüldü, deli gibi ısınır sonra kendini soğutmak için frekansları dibe düşürür ve alın size 3310
Dostum ısınmayı geçtim bu bildiğin alev alıyor en ufak işlemde, hiç böyle ısınan telefon görmemiştim daha önce.

Oyla:
Üst Alt