Soru Mi4 Baştan Kurma

• Konbuyu başlatan Musty
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 681
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Musty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xaomi Mi4
Konular
7
Herkese merhaba, 3 senelik mi4 ümü mi6 alarak emekli ettim. Aslında telefondan hayla memnundum ama ses kısma tuşu basmıyordu ve şarj soketi sıkıntılıydı. Aliexpressten gerekli iki parçayı aldım geldi, telefonu yedekleyip bir telefoncuda parça değişimini yaptırıcam. Ondan sonrada telefonu sıfırlayıp-güncelleyip anneme vermeyi düşünüyorum. Lakin bu root vs hiçbir işten anlamıyorum, ne demektir ne işe yarar. Pc mi kendim toplar kendim formatlarım ama telefonda tecrübe sıfır.

Birde mi6 aldığımdan mi4 de bu konularda kendimi geliştirip gerektiğinde rahatlıkla mi6 ya müdahale etmek istiyorum. Kısaca sormak gerekirse, en kolay root yöntemi nedir ? programla atılıyor sanırım hangisi ? Telefonu brick etsemde kurtarabiliyorum sanıırm ? mi4 te miu9 var mı yükseltmeye gerek var mı ? batarya performansı en iyisi miu 7 kitkat sanırım ? yardımcı olursanız sevinirim.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam aşağıdaki linkten tüm yazdıklarınızın cevabını bulabilirsiniz. Eğer aklınıza takılan bir durum olursa incelediğiniz bölümün altına konuya dahil olarak yardım alabilirsiniz.

Teşekkürler iyi forumlar.

Xiaomi Mi6
Xiaomi Mi4
Sıkça Sorulan Sorular

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt