Mi4 6.1.28 rom da karşılaştığınız sorunlar

osmanali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mİ4
Konular
55
Merhaba arkadaşlar mi4 için 6.1.28 haftalık rom u kurmayı düşünüyorum. Günlük kullanıma engel diyeceğiniz bir hata varmı. Önerilerilerinize ve düşüncelerinize ihtiyacım var.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Merhaba arkadaşlar mi4 için 6.1.28 haftalık rom u kurmayı düşünüyorum. Günlük kullanıma engel diyeceğiniz bir hata varmı. Önerilerilerinize ve düşüncelerinize ihtiyacım var.

Eğer açık olarak verilmeyen beta romdan bahsediyorsanız; batarya süresinin 5.12.10'a göre ciddi oranda kısa olması ve rastgele yenden başlatmalar günlük kullanımda sıkıntı yaratıyor. Bu nedenle hemen 4 gün sonra yen güncelleme yayınlandı. Ben kurmanızı tavsiye etmem.

xiaomi.eu romundan bahsediyorsanız; benzer hatalar nedeniyle 6.2.4 sürümü yayınlandı. Mutlaka kuracaksanız onu deneyebilirsiniz. Ancak yakın zamanda orijinal rom yayınlanacaktır bu nedenle eğer 5.12.10 kullanıyorsanız bu kadar kısa süre için uğraşmaya bence gerek yok. :)

Oyla:

bydirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ByDirgen
Cihazım
Mi Note 3
Konular
11
Mi Note 6.1.29 Romunu Yükledim Bende Ciddi Şarj Tüketme Sorunu Var Pili Resmen Sömürüyor Ayrıca Global Roma Göre Zil Ve Bildirim Sesleri Çok Rahatsız Edici Şekilde Yüksek Ve Birde Sadece Bende Mi Bilmiyorum Telefonu Kullanırken Sık Sayılabilecek Şekilde Her Dokunma Gerçekleştirdiğimde Çıt Sesi Çıkıyor Sanki İki Artı Eksi Akımı Bir Birine Değdirir Gibi

Oyla:

osmanali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mİ4
Konular
55
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cantara hocam tavsiyeler ve görüşleriniz için çok teşekkür ederim :) Gayet aydınlatıcı cvb olmuş. Şuan 6.2.4 sürümüne güncelledim sorunsuz kullanıyorum.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Oyla:

koraygundogdu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KORAY
Cihazım
note pro
Konular
9
arkadaşlar selam mi note pro kullancısıyım. 6.1.07 xiaomi.eu geliştirici romunda aşırı şarj yiyordu gereksiz. şu an 5.12.31 deyim şarj süresi en uzun rom hangisi acaba. ya da ben mi yanlış bir şeyler yapıyorum

Oyla:
Üst Alt