Mİ3 Oyun Performansı Nasıl ?

DreDroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Tıp Öğrencisi
Konular
31
Merhaba. Mİ3 nin oyun performansının çok iyi olduğunu biliyorum.Fakat birşeyi merak ettim: Piyasada Mi3 i zorlayabilecek oyun var mı? Grafik konusunda sıkıntı oluşturabilecek fln ? Mi3 geldiği gibi almayı düşünüyorum ama keşke Mİ3S alsaydım olayını yaşatabilecek bir durumla karşılaşabilir miyim acaba:??::??::??:

DreDroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Tıp Öğrencisi
Konular
31
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cvp: Mİ3 Oyun Performansı Nasıl ?

Bu arada birşey daha belirteyim telefonu köküne kadar kullanırım yani sadece sosyal ağlar için fln kullanan biri değilim.Her türlü uygulamayı indirip denerim, oyunları da aynı şekilde.

Muaz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0
Ynt: RE: Cvp: Mİ3 Oyun Performansı Nasıl ?

DreDroid' Alıntı:
Bu arada birşey daha belirteyim telefonu köküne kadar kullanırım yani sadece sosyal ağlar için fln kullanan biri değilim.Her türlü uygulamayı indirip denerim, oyunları da aynı şekilde.

Hacım aynı soruyu sormayı ben de düşünüyordum :)

El7is

Azerbaycan'dan Selam.
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
El7is
Cihazım
Note 4X SD
Meslek
Mak. Müh.
Konular
25

Kullanmadığım için bilemiyorum.;(  ama performans kişiye göre değişir.

Mi3'le değilde belki mi3s ile gelebilir. Yani "keşke" demiyebilirsiniz.

12dyl1983

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Velid Kaya
Cihazım
Mİ 8 6/128
Meslek
Eczacı Teknisyeni
Konular
17

Hocam mi3 kullanıcısı olarak oyun performansından oldukça memnunum;real racing,nfs most wanted,modern combat4 benzeri oyunları rahatlıkla oynayabiliyorum tabi her cihazda olduğu gibi ısınma oluyor tabiki ama öyle aşırı bir ısınma söz konusu değil.Mi3s konusuna gelince donanımı ne olacak veya öyle isimlendirilmiş bir model piyasaya süreceklermi belli değil.O yüzden herhangi birşey söylemem mümkün değil.Zaten cihazı elinize aldığında fazlası ile memnun kalacağınızı düşünüyorum uzunca bir sürede başka bir cihaz almayı düşünmek gereksiz olarak görünecektir :D

DreDroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Tıp Öğrencisi
Konular
31

12dyl1983 pid=2438 dateline=1401452829' Alıntı:
Hocam mi3 kullanıcısı olarak oyun performansından oldukça memnunum;real racing,nfs most wanted,modern combat4 benzeri oyunları rahatlıkla oynayabiliyorum tabi her cihazda olduğu gibi ısınma oluyor tabiki ama öyle aşırı bir ısınma söz konusu değil.Mi3s konusuna gelince donanımı ne olacak veya öyle isimlendirilmiş bir model piyasaya süreceklermi belli değil.O yüzden herhangi birşey söylemem mümkün değil.Zaten cihazı elinize aldığında fazlası ile memnun kalacağınızı düşünüyorum uzunca bir sürede başka bir cihaz almayı düşünmek gereksiz olarak görünecektir :D
Çok teşekkür ederim hocam cevabın için.Şu an LG P880 kullanıcısı olduğum için Mİ3 her halukarda beni uçurur zaten :) Ama hani insan duramıyor Mi3 alırsın bir sonrakini istersin.Bu dürtüyü durdurmamın tek yolu diğer üstün cihazlarla önemli bir farkının olmaması olacaktır diye düşünüyorum.Ama tasarım da önemli tabi ve Mi3 çok hoş bir tasarıma sahip.Her türlü mükemmel bir telefon olduğu kesin.Sadece merak etmiştim ufak bir kasma fln oluyor mu diye ama olmaz herhalde.%90 Mi3 alırım gelince :)İnşallah yakın zamanda gelir.Tekrar teşekkürler...

DreDroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Tıp Öğrencisi
Konular
31

@12dyl1983 Hocam birşey rica etmek istiyorum sizden.Heroes of Order and Chaos oyununu fırsatınız olursa deneyebilir misiniz ? Çünkü real racing, modern combat 4 gibi oyunlar LG P880 de de kasmalar olsa da oynanabiliyor ama bu oyun inanılmaz kasıyor oynayamıyorum.Kusura bakmayın telefonum yüzünden kasmalara karşı takıntılı oldum şimdi bile ufak bir kasmada rom değiştiriyorum.Denerseniz ve yorumlarınızı bana bildirirseniz çok sevinirim :)

12dyl1983

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Velid Kaya
Cihazım
Mİ 8 6/128
Meslek
Eczacı Teknisyeni
Konular
17

DreDroid pid=2443 dateline=1401456228' Alıntı:
@12dyl1983 Hocam birşey rica etmek istiyorum sizden.Heroes of Order and Chaos oyununu fırsatınız olursa deneyebilir misiniz ? Çünkü real racing, modern combat 4 gibi oyunlar LG P880 de de kasmalar olsa da oynanabiliyor ama bu oyun inanılmaz kasıyor oynayamıyorum.Kusura bakmayın telefonum yüzünden kasmalara karşı takıntılı oldum şimdi bile ufak bir kasmada rom değiştiriyorum.Denerseniz ve yorumlarınızı bana bildirirseniz çok sevinirim :)
@Dredroid sizin için oyunu indirip kurdum açtım 10 15 dakika kadar oynadım en ufak bir takılma olmadı içiniz rahat olsun :cool:

KirkLee

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ramms+ein
Cihazım
Samsung s5
Konular
4

MSM8274AB Snapdragon 800, 2Gb ram, Adreno 330'un 1080p çözünürlük ile sistemde kastıgı oyun var mı bende merak ettim, olduğunu zannetmiyorum da:)

12dyl1983

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Velid Kaya
Cihazım
Mİ 8 6/128
Meslek
Eczacı Teknisyeni
Konular
17

KirkLee pid=2455 dateline=1401488809' Alıntı:
MSM8274AB Snapdragon 800, 2Gb ram, Adreno 330'un 1080p çözünürlük ile sistemde kastıgı oyun var mı bende merak ettim, olduğunu zannetmiyorum da:)
Ben henüz öyle bir oyuna rastlamadım :P

Üst Alt