MI3 IMEI

muratahir

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
Herkese merhaba,

Bugün yurtdışından gelen bir arkadaşıma MI3 getirttim. Ancak arkadaşın kotası dolduğu ve benimde pasaportum olmadığı için kayıt yaptıramıyorum. Telefonculara gidip başkasının imei sinide kullanmak istemiyorum. Şu an kullandığım ve Türkiyeden sıfır olarak faturalı aldığım HTC telefonun imeisini yeni telefonuma aktarma şansım varmı ?
Bunu başarabilen varsa mesaj atıp yardımcı olurlarsa sevinirim.

Herkese iyi günler.

emrebegen

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
mi 14 ultra
Konular
19
Snapdrogona omri atilabiliniyormus ama bilmiyorum. Ben olsam orjinal imei kaydettiririm

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

sinilker

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilker
Cihazım
huawei p20
Meslek
Bankacı
Konular
17
Cvp: MI3 IMEI

dostum atılabiliyor diye biliyorum hatta bir site önerebilirim ama orda işlemi yaptırmak size kalmış. sonra efenim siz bana gösterdiniz sıkıntı çıktı kabul etmem. iyice araştırın bakın tartışın. aşağıdaki site ile bir irtibata geç istersen. ben de forum.donanımhaber aracılığı ile buldum bu siteyi. istediğiniz ürünü yurtdışından getiriyoruz imei konusunda da arkadaş yardımcı oluyor demişlerdi. yalnız imei senin vermen lazım galiba. tekrar söylüyorum ben işlem yaptırmadım, orada işlem yaptırmak sizin insiyatifinizde.
http://www.androidbrick.com/

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Re: RE: Cvp: MI3 IMEI

sinilker' Alıntı:
dostum atılabiliyor diye biliyorum hatta bir site önerebilirim ama orda işlemi yaptırmak size kalmış. sonra efenim siz bana gösterdiniz sıkıntı çıktı kabul etmem. iyice araştırın bakın tartışın. aşağıdaki site ile bir irtibata geç istersen. ben de forum.donanımhaber aracılığı ile buldum bu siteyi. istediğiniz ürünü yurtdışından getiriyoruz imei konusunda da arkadaş yardımcı oluyor demişlerdi. yalnız imei senin vermen lazım galiba. tekrar söylüyorum ben işlem yaptırmadım, orada işlem yaptırmak sizin insiyatifinizde.
http://www.androidbrick.com/

Sanıyorum bu site 150 TL ye yapan arkadaşın sitesiydi. 20 TL 'ye donanımhaberde yapan başka arkadaş ta var. Orada bulabilirsiniz.
Ancak imei değişimini önermem. Ben pasaport dışında bir yöntem kullanmazdım. Bugüne kadar bu telefonu almamamın nedenlerinden birisi de budur. Başınıza iş alırsınız.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Oyla:

yükselmetin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
yüksel
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
4
Pasaporta kayit yaptirin bence kendi ismine telefonun . arizasi oldugunda çin e göndermen gerektiginde gümrük problem çikarir sistemden imei kayit kontrol edildiginde başka bir telefon ismi çikacak imei tamir olursa

Oyla:

etahirs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin Tahir
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
2
Ben Mi4 ümü konuda bahsi geçen 20 lira yapan arkadaşa yaptırdım.15dk.da yaptı. Sorun yok.Öteki türlü önce pasapaort bulcan, en geç 60 gün önce yurda girmiş olcak,üzerinde telefon olmayacak,sonrada tonla para vercen kayıt ettircen.
Evinde bulunan çalışmyan en eski chazının (ne olduğu fark etmez,sistemde kaydı olsun yeter) imei sini ver, hiç bir sorun olmaz. Tavsiye etmem diyenler neden etmiyor onu anlamadım.

Oyla:

atayq1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1

etahirs pid=12517 dateline=1415233816' Alıntı:
Ben Mi4 ümü konuda bahsi geçen 20 lira yapan arkadaşa yaptırdım.15dk.da yaptı. Sorun yok.Öteki türlü önce pasapaort bulcan, en geç 60 gün önce yurda girmiş olcak,üzerinde telefon olmayacak,sonrada tonla para vercen kayıt ettircen.
Evinde bulunan çalışmyan en eski chazının (ne olduğu fark etmez,sistemde kaydı olsun yeter) imei sini ver, hiç bir sorun olmaz. Tavsiye etmem diyenler neden etmiyor onu anlamadım.
hocam nasıl ulaşabiliriz o arkadaşa?

Oyla:

etahirs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin Tahir
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
2
Kurallara aykırı değilse telfonunu buraya yazabilirim. Bu arada yapılan işlem çok zor değil yeterli seviyede yazılım,rom,fastboot yapma ve windows yazılımları ile haşırneşir olan arkadaşlar youtubedan videoları izleyerek yapabilirler diye düşünüyorum.
Ben yeni bir mi3 almayı planlıyorum aldığım zaman kendim imei atmaya çalışcam.

Oyla:

siranusta

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi 5sPlus'lu
Cihazım
Masum Köylü
Konular
98

etahirs pid=12526 dateline=1415266370' Alıntı:
Kurallara aykırı değilse telfonunu buraya yazabilirim. Bu arada yapılan işlem çok zor değil yeterli seviyede yazılım,rom,fastboot yapma ve windows yazılımları ile haşırneşir olan arkadaşlar youtubedan videoları izleyerek yapabilirler diye düşünüyorum.
Ben yeni bir mi3 almayı planlıyorum aldığım zaman kendim imei atmaya çalışcam.

Özelden bilgi paylaşabilirsiniz. Site adresi yada nick gibi. hatta buradan kişinin NİCKname yazarsanız daha sonra ihtiyacı olanlar o nick name ile bulabilirler.

Oyla:

etahirs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin Tahir
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
2

dh'de   nickli kardeşimiz yapıyor. İzmitte öğrenci İstanbul'da yaşıyor inat etmiş onun için 20 tl.ye yapıyor işi ama ben, beni büyük dertten kurtardığı için daha fazlasını verdim.

Oyla:
Üst Alt