Mi3 için kulaklık tavsiyesi

xxSpecter

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
RM 3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Konu açmıştım ama silinmiş, tekrar açıyorum. Mi3 ile kullanabileceğim f/p ürünü bir kulaklık arıyorum. Max 50 lira verebilirim, öğrenci adamız.   :yorumsuz: 

Piston 2 kullandım fakat o çelik yer kulağımı acıttığı için sattım.  Mümkünse vatan, teknosa ve internet mağazalarından alabileceğim bir kulaklık olsun. Şimdiden teşekkür ederim. :)

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
92
merhaba

ben philips kulaklık aldım ama piston kulaklık ile kıyaslandığında ses seviyesi düşük kalıyor. tlf dan sesi yükseltmeniz çok fazla sorunu çözmüyor. bu arada kullandığım piston kulaklık bas serisi imiş. o sebeple kullanmıyorum artık. ama ses seviyesi çok harika... en düşük ses seviyesinde bile gayet iyi ses çıkışı oluyor

ama.. bahsettiğim kulaklık ses kalitesi olarak çok iyi. kalite derken şu şekilde açıklama yapayım. bir cd veya 5.1 den çıkan müzik ses kalite ve netliği ne ise o şekilde net ve kaliteli diye tabr ettiğimiz gürültü parazit olmayan sesden... ses geçişleri ve efektlerinde kulaklar arası ses geçişleri buna 3d sesler de dahil net farkedebiliyorsunuz.
radyo dinlerken yayın mono ise doğal olarak duyduğunuz sesin ve sinyalin zayıfladığını farkedebiliyorsunuz. aslında bu yazdıklarımı genel kullanıcı istemez.

45 veya 50 liraya almıştım. ama şunu belirteyim. bundan daha kaliteli ses veren kulaklık modelleri var

alacağınız kulaklığını db nın 110 üstü ve ohm değerinin ise mutlaka 16 üstü olmasına dikkat edin

bu arada bu piston kulaklığın değerine baktım da şimdi.. 16ohm ve 94dB olduğunu farkettim.

Oyla:
Üst Alt