Mi2/S CyanogenMod 4.4.xx Officall

'Xiaomi Mi2/2S' forumunda proton252 tarafından 6 Mayıs 2014 tarihinde açılan konu

1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. Mi2 için resmi CyangenMod sürümüdür. Xiaomi.eu sitesinden @M1cha tarafından geliştirilmektedir.
    Ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...
    Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...
    Kernel kaynak kodları Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

Rom kaynak kodları Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

İndir
    Rom
    Gapps
    Kurulum
    Cvm ile nandroid backup alıyoruz.
    System, data, cache ve dalvik wipe işlemlerini yapıyoruz.
    İnstall zip seçeneği ile romu sistem1 veya sistem2'ye kurup telefonu açıyoruz.
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

Krediler @M1cha, @linuxx, Xiaomi.eu 
    Kaynak Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

2. RE:

Konu güncellendi.
    Resmi cm sürümü gecelik olarak yayınlanmaya başlamıştır. Yakında kararlı sürüm de yayınlanacaktır.

3. Cvp: Mi2/S CyanogenMod 4.4.xx Officall

Bugun CM 11 nightly surumunu indirip kurdum, Gapps larida kurdum. Ama gapps kurduktan sonra telefonu actigimda google play store yok idi, aps-ni bulup yukledim ama caismadi ve bunun gibi bazi google urunleride calismadi. Sebepi ne ol bilir aceba...

4. RE:

Sistem bölümlerinin boyutundan dolayı muhtemelen yer kalmıyor tüm google uygulamalarını kurmaya. 
    Buradaki paketi deneyebilirsiniz. Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

5. Cvp: Mi2/S CyanogenMod 4.4.xx Officall

Hocam sormasi ayip siz su anda hangi rom kullaniyorsunuz?
    ben degisiklik olsun dedim kac saatdir bilgisayar basindayim. galiba yeniden miui6 special edition-a geri donucem yada Wiui kk kurcam bakalim...

6. Cvp: Mi2/S CyanogenMod 4.4.xx Officall

Wiui jb 4.8.29 kurulu fakat değiştireceğim, muhtemelen mokee os.  Batarya performansını beğenirsem kullanmaya devam ederim.

Tekrardan v6 special edition veya v5 kurmaya niyetim yok. V6 neden kurmadığımı biliyorsunuz.

Wiui romlarını geliştiren kişi telefonu bozulduğu için yeni sürüm çıkmayacağını duyurdu. Xiaomi'nin bazı icraatlarını tasvip etmediğinden tekrar mi cihazı almayacağını söylüyor benim gibi.

7. Cvp: Mi2/S CyanogenMod 4.4.xx Officall

Tesekkurler hocam. verdiyiniz gapps dosyasi ise yaradi.Cm gecelik surumunu yeniden kurdum uzerinede gapps kurdum. Normal calisiyor. Ama mokee os-u da denemel istiyorum fakat dunbkurdum gapps_la sorun oldu. Kursam onunda gecelik surumunu kurcam. Ona ayricabgapps gerekli diyilmi hocam? 
    color osdan hoslaniyorum gorsel anlamda ama bir kere kurdugumda wifi sorunu,ve bir suru sorun yasadim.yeni bir surumude yok hala sanirsam.

8. RE:

Mokee gecelik sürümü hiç denemedim, önceki mesajımda bahsettiğim "mokee center" yok ise haricen gapps kurmak lazım.
    Color os, lewa ve smartisan epey zamandır güncellenmiyor.

9. gapps nasıl kurucam yardım edermisiniz cwm yi kurdum ama gaps ı kuramıyorum

10. CWM'den Instal from zip file seçeneği ile rom kuruyormuş gibi yapıp sadece rom dosyası yerine gapps dosyasını göstereceksiniz o kadar. 
    Dikkat etmeniz gereken şey, gapps paketinin kurduğunuz romun versiyonu ile uyuşuyor olması. 

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...