Soru Mi 13T Pro ısınma sorunu

patron46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erkan
Cihazım
mi13t pro
Konular
1
merhaba. mi13t pro aşırı derecede ısınıyor. pubg oyununda adeta yanıyor. normal menude gezinirken bile ısınmaya başladı. hyper os yüklüydü android 13e düşürdük yine aynı. çözümü bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
HyperOS ve mevsim normalleri üstündeki sıcaklıklar cihazlara iyi gelmedi hocam. Birçok cihazda ısınma mevcut. 13T Pro'da da bir tık daha fazla ısınma vardı, üstüne bunlar eklenmiş oldu. Eğer MIUI 14'e yeni geçtiyseniz biraz oturması gerekiyor 1 hafta kadar. 1 hafta içinde ısınma olabilir.

patron46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erkan
Cihazım
mi13t pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
HyperOS ve mevsim normalleri üstündeki sıcaklıklar cihazlara iyi gelmedi hocam. Birçok cihazda ısınma mevcut. 13T Pro'da da bir tık daha fazla ısınma vardı, üstüne bunlar eklenmiş oldu. Eğer MIUI 14'e yeni geçtiyseniz biraz oturması gerekiyor 1 hafta kadar. 1 hafta içinde ısınma olabilir.
hocam standart ısınmanın çok üzerinde. galeriye girince, arama kayıtlarına girince ve mesajlara bakınca bile yanıyo cihaz. sadece 1 pubg oyunu oynayınca dokunamıyosun cihaza.

21mete23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 13T Pro
Konular
3
Ben de aynı durumu yaşadım bi anda o kadar ısındı ki cihazı kapatıp beklemek bile çözüm olmadı, özellikle galeri ve google fotoğraflarda yanıyordu cihaz. Şu sıralar düzeldi gibi sebebini anlamadım.

Ebu hafs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kenanilhan
Cihazım
Xiaomi 13T pro
Konular
3
Oyun falan hiç yüklemedim şarjdayken aşırı ısınıyor yaz mevsiminin etkiside elbet var ama dediğim gibi öyle absürt diyebileceğimiz oyun uygulama yok
birde fark ettim de bir aydır şarjdayken internet aşırı yavaşlıyor neden acaba

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
16
Oyun falan hiç yüklemedim şarjdayken aşırı ısınıyor yaz mevsiminin etkiside elbet var ama dediğim gibi öyle absürt diyebileceğimiz oyun uygulama yok
birde fark ettim de bir aydır şarjdayken internet aşırı yavaşlıyor neden acaba
Cihazınız yurt içi mi ?

İnternet hız yavaşlığı arka plan da indirmiş olduğunuz uygulamalardan da kaynaklanabilir, yazılımsal da olabilir.

Ebu hafs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kenanilhan
Cihazım
Xiaomi 13T pro
Konular
3
Cihazınız yurt içi mi ?

İnternet hız yavaşlığı arka plan da indirmiş olduğunuz uygulamalardan da kaynaklanabilir, yazılımsal da olabilir.
Yurtdışı aldığım gibi kullanmaya başladım herhangi bir işlem yapmadım klâsik uygulamalar var işte YouTube Twitter banka hesapları alışverişi uygulamaları falan

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
16
Yurtdışı aldığım gibi kullanmaya başladım herhangi bir işlem yapmadım klâsik uygulamalar var işte YouTube Twitter banka hesapları alışverişi uygulamaları falan
Yazılım değiştirip sonuçları paylaşmanızı tavsiye ediyorum.

Üst Alt