Çözüldü mi11t twrp mevcut mu?

buraksion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
mi 11t
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
eski bir android sürüm
Telefon Modeli
mi 11 t
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
mi11t twrp mevcut mu? varsa paylaşırsanız sevinirim

Çözüm
ön kameranın altında açık kilit işareti var hocam
telefon açılırken mi eğer öyle ise bl kilidiniz açıktır demektir eu rom araştırmasına başlayın youtube dan nasıl kurulacağına dair videolar izleyin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bu video daki gibi kuruluyor cihazınıza özel miui eu rom veya miuimix rom var mı bi araştırın kurulum bu videoda ki gibi zaten

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6
bu uygulamayı indirip kontrol edebilirsin

izinleri falan verdikten sonra(telefon iznini vermek zorunda değilsin aynı şey konum içinde geçerli ) herşeyi yaptıktan sonra twrp flash a basıp cihazını bulucaksın tabi var ise

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-08-25-01-12-26-281_me.twrp.twrpapp.jpg
    Screenshot_2022-08-25-01-12-26-281_me.twrp.twrpapp.jpg
    158,4 KB · Görüntüleme: 12
  • Screenshot_2022-08-25-01-12-23-897_me.twrp.twrpapp.jpg
    Screenshot_2022-08-25-01-12-23-897_me.twrp.twrpapp.jpg
    119,5 KB · Görüntüleme: 11
Oyla:

buraksion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
mi 11t
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam elimdeki cihaza(mi 11 t) çok eski bir android sistemi yüklemişler hiç bir şey yapamıyorum yardımcı olur musunuz?

Ekli dosyalar

• 9430632e-d272-4b6f-8b17-6ca444a7787e.jpg
    9430632e-d272-4b6f-8b17-6ca444a7787e.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 9
  • c8a355c8-e625-4493-8942-d5d36a605500.jpg
    c8a355c8-e625-4493-8942-d5d36a605500.jpg
    62,2 KB · Görüntüleme: 10
Oyla:

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6
hocam elimdeki cihaza(mi 11 t) çok eski bir android sistemi yüklemişler hiç bir şey yapamıyorum yardımcı olur musunuz?
telefoncudan veya 2 el mi aldınız eğer miui sürümü duruyorda bl kilidini kontrol edin açık ise twrp olmasa bile orange fox var o olabilir ama senin android sürüm çok eskiye destekler mi bilemiyorum sen ilk iş bootloader kilidin açık mı onu öğren youtube da biraz araştır nasıl öğreneceğini burda anlatmaya kalkarsam uzun sürer eğer bootloader açık ise orangefox a bak oda twrp gibi onun dışında adb yöntemi ile rom atma yöntemi var onu da youtube dan araştır bl kilidi açıksa direk öyle yaparsın twrp ye gerek kalmaz mesela miui eu rom var cihazın için dosyayı bul o rom fastboot yöntemi ile twrp siz yükleniyor onu araştırabilirsin

Oyla:

buraksion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
mi 11t
Konular
1
telefoncudan veya 2 el mi aldınız eğer miui sürümü duruyorda bl kilidini kontrol edin açık ise twrp olmasa bile orange fox var o olabilir ama senin android sürüm çok eskiye destekler mi bilemiyorum sen ilk iş bootloader kilidin açık mı onu öğren youtube da biraz araştır nasıl öğreneceğini burda anlatmaya kalkarsam uzun sürer eğer bootloader açık ise orangefox a bak oda twrp gibi onun dışında adb yöntemi ile rom atma yöntemi var onu da youtube dan araştır bl kilidi açıksa direk öyle yaparsın twrp ye gerek kalmaz mesela miui eu rom var cihazın için dosyayı bul o rom fastboot yöntemi ile twrp siz yükleniyor onu araştırabilirsin
cihaza imeil atamadılar global cihaz ve mi 12 sürümü varken buna çevirmiş
teşekkürler

Oyla:

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6
dediğim gibi eu rom veyahut miuimix roma bak kendi cihazın için olana bulursan indir telefonu kapattıktan sonra aynı anda ses kısma ve güç tuşuna basınca fastboot moda giriyor öyle olunca pc ye bağla telefonu sonra dediğim romların hangisini indirdiysen klasöre gir tek tıkla kurabiliyosun yine youtube dan araştır senin için şuan tek kolay yöntem bu adb de biraz zorlar ama her türlü bl kilidini öğrenmen Lazım

Oyla:

buraksion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
mi 11t
Konular
1
dediğim gibi eu rom veyahut miuimix roma bak kendi cihazın için olana bulursan indir telefonu kapattıktan sonra aynı anda ses kısma ve güç tuşuna basınca fastboot moda giriyor öyle olunca pc ye bağla telefonu sonra dediğim romların hangisini indirdiysen klasöre gir tek tıkla kurabiliyosun yine youtube dan araştır senin için şuan tek kolay yöntem bu adb de biraz zorlar ama her türlü bl kilidini öğrenmen Lazım

Oyla:

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6
telefon açılırken mi eğer öyle ise bl kilidiniz açıktır demektir eu rom araştırmasına başlayın youtube dan nasıl kurulacağına dair videolar izleyin

bu video daki gibi kuruluyor cihazınıza özel miui eu rom veya miuimix rom var mı bi araştırın kurulum bu videoda ki gibi zaten

Oyla: Çözüm

celilhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
celilhan
Cihazım
redmi note7
Konular
19
eng rom yüklü sanırım cihazda fastboot moduna alıp mi flash ile guncel romları kurabilirsin ama imei repeir işlemi yapilmadiysa aldığınız yere danışın bu şekilde size telefon vermeleri saçmalık olmuş.

bu cihaza eu rom yok mtk işlemcili kendi orjinal romları kurabilir sadece şuanda. ayrıca stabil bi twrp yok sadece andoid 11 için gördüm o da düzgün çalışıyor mu bilemiyorum.

yapmanız gereken konudaki işlemleri uygulamak ama bence telefonu aldığınız yere götürüp iade edin veya değişim yapın orjinal imei atılmamış halini alıp 4+4 ay imeisiz sim slotu değiştirerek kullanın sonra imei attirirsiniz.
buraksion
fastboot rom kurma rehberi.
👇👇

Uygulama - Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt