Yardım Mi11T NV data is corrupted sorunu

fearmpeg4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sabri
Cihazım
Mi11T
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
HOS 1.0.4.0
Telefon Modeli
Mi 11T
Bootloader Kilidi
Açık
Böyle yazınca IMEI atılmış bir cihaz gelebilir ancak cihazımın IMEI sini bir yanlışlık yüzünden kaybettim aslında yedeğim vardı ancak telefon tepki vermiyordu (ekran gözükmüyordu). Dolayısıyla en azından ekranın görünmesi için tanıdık birine bıraktım sağolsun IMEI atmaya çalışmış ve atmış. Ben telefonu teslim aldığımda IMEI atıldığını bilmediğimden ve doğrusu A14 AOSP kullanacağımdan HyperOS güncellemesini yapmak üzere ayarlardan indirmeyi başlattım, reboot istediğide hiç tereddüt etmeden cihazı yeniden başlattım ve açılmasını bekledim ve bu hata ile de o zaman karşılaştım. Önce elimdeki IMEI Backup ı ile IMEI yi yazacaktım ancak bu sefer FAIL [Partition .....(Açıkçası devamını hatırlamıyorum zaten konu hakkında bilgisi olanlar anlamıştır.)] Hatası aldım. Sonra aklıma indirdiğim Firmware ler geldi ve MiFlash Tool ile onları flashlamak geldi aklıma. Hem HyperOS hem de MIUI 14 Rom larını denememe rağmen çözülmedi ki zaten olmayacağı belliydi. Sizin de önerileriniz veya çözümleriniz varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim. (Cihaz sadece stock romları önyüklemiyor, 2 farklı AOSP rom denedim ve başarıyla önyükledi, hiçbir şekilde sorun yaşanmadı.)

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
IMEI blokları zarar gördüğü için bu hatayı veriyor. yeniden imei atılması gerekiyor. Bilgisayar varsa biz uzak bağlantı ile tamirini gerçekleştiririz.

Oyla:

fearmpeg4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sabri
Cihazım
Mi11T
Meslek
Öğrenci
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
IMEI blokları zarar gördüğü için bu hatayı veriyor. yeniden imei atılması gerekiyor. Bilgisayar varsa biz uzak bağlantı ile tamirini gerçekleştiririz.
Hocam, evet bilgisayarım var ama yanlış anlamazsanız size bir soru sormam gerekiyor çünkü bazen iş bittikten sonra haber veren insanlar var ne yazik ki, öğrenci olduğum için bu konulara biraz dikkat etmem gerekiyor. Bu işlem için ücret talep edecek misiniz, edecekseniz bu ne kadar olur?

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam, evet bilgisayarım var ama yanlış anlamazsanız size bir soru sormam gerekiyor çünkü bazen iş bittikten sonra haber veren insanlar var ne yazik ki, öğrenci olduğum için bu konulara biraz dikkat etmem gerekiyor. Bu işlem için ücret talep edecek misiniz, edecekseniz bu ne kadar olur?
Bu tür işlemler ücretli işlemler

Oyla:

fearmpeg4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sabri
Cihazım
Mi11T
Meslek
Öğrenci
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu tür işlemler ücretli işlemler
Hocam peki bu işlem için standart imei dosyalarını mı kullanıyorsunuz yoksa unlocktool tarzı programlarla mı çözüyorsunuz? ss bıraktım aşağıya (fiyat bilgisini nerden alabileceğimi de belirtirseniz sevinirim.)

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (87).png
    Ekran Görüntüsü (87).png
    67,5 KB · Görüntüleme: 15
Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam peki bu işlem için standart imei dosyalarını mı kullanıyorsunuz yoksa unlocktool tarzı programlarla mı çözüyorsunuz? ss bıraktım aşağıya (fiyat bilgisini nerden alabileceğimi de belirtirseniz sevinirim.)
mesaj bölümü kapalı açarsanız özel mesaj ile bilgi veririz.

Oyla:
Üst Alt