Soru Mi11T almalı mıyım?

Demirbjk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
Mi5 prime
Konular
3
MIUI 13 yüklediniz mi ? Ben yükledim şarjı çok çabuk bitiyor. Siz de durum nedir acaba
Geçen gün yükledim bariz olmasada biraz daha az gidiyor sanki sarjz. zaten kullanıcı olarak oyun oynamıyorum sosyal medya YouTube Whatsapp vs öyle aman aman da hızlı bitmiyor yani

21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Geçen gün yükledim bariz olmasada biraz daha az gidiyor sanki sarjz. zaten kullanıcı olarak oyun oynamıyorum sosyal medya YouTube Whatsapp vs öyle aman aman da hızlı bitmiyor yani

Yüzde yüzden 20 lere düşene kadar kaç saat ekran süresi alıyorsunuz acaba? Benim en fazla 4 saat oluyor. Bu süre 5.000 mah pili olan bir telefon için çok az bence

Demirbjk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
Mi5 prime
Konular
3
Yüzde yüzden 20 lere düşene kadar kaç saat ekran süresi alıyorsunuz acaba? Benim en fazla 4 saat oluyor. Bu süre 5.000 mah pili olan bir telefon için çok az bence
Dün gece 23:00 da %93 sarjdan çıkardım.gece vardiyası işte calisiyorum wifi ve Bluetooth açık müzik dinledim arada ufak bir oyun oynuyorum bazen ve sosyal medya şu an saat 15:14 durum bu
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

johnwick0606

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
note7
Konular
35
Arkadaşlar merhaba
Room root vs işleri ile alakası olmayan standart bir kullaniciyim red mi note 7 kullanıyorum.yavasladi ve performansı düştü o yüzden Mi11T düşünüyorum tabi ki fiyatlar malum o yüzden yurt dışı olacak.
Bu repair işleri vs beni zorlar mı yada karşıma farklı problemler çıkar mı bu telefonda.
Sizlerin fikrini almak istediğim için danisiyorum
Şimdiden cevap veren herkese teşekkür ederim..

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben 15 gün dür kullanıyorum hoparlör kalitesi ekran kalitesi ekran koruması kasasının metal olması hafıza ufs 3.1 olması amiral gemisi gibi özellikler telefon kaliteli bunu kabul edelim işlemesi güzel oyunları rahat oynarsınız kamera MTK işlemci yüzünden hakkını vermiyor pek ama öyle kötüde değil çok rahat işinizi görür
Eksi yönü kalıcı IMEI hala çıkmadı düzgün çalışan twrp yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim sürekli elimde telefon ekran da geçen süre kalan şarj

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-10-15-21-42-54-082_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-10-15-21-42-54-082_com.miui.securitycenter.jpg
    298,5 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:

Demirbjk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
Mi5 prime
Konular
3
Ben 15 gün dür kullanıyorum hoparlör kalitesi ekran kalitesi ekran koruması kasasının metal olması hafıza ufs 3.1 olması amiral gemisi gibi özellikler telefon kaliteli bunu kabul edelim işlemesi güzel oyunları rahat oynarsınız kamera MTK işlemci yüzünden hakkını vermiyor pek ama öyle kötüde değil çok rahat işinizi görür
Eksi yönü kalıcı IMEI hala çıkmadı düzgün çalışan twrp yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim sürekli elimde telefon ekran da geçen süre kalan şarj
Benimde yaklaşık 15-20 gün oldu herhalde bende memnunum telefondan kamera beklentim yüksek olmadığı için problem değil
Kalici kayıt olayına gelirsek süre dolana kadar böyle kullanicam daha sonrada güncelleme yapmasam da olur o şekilde kayıt yaptırıp devam ederim diye düşünüyorum redmi note 7 den sonra bana çok iyi geldi

johnwick0606

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
note7
Konular
35
Benimde yaklaşık 15-20 gün oldu herhalde bende memnunum telefondan kamera beklentim yüksek olmadığı için problem değil
Kalici kayıt olayına gelirsek süre dolana kadar böyle kullanicam daha sonrada güncelleme yapmasam da olur o şekilde kayıt yaptırıp devam ederim diye düşünüyorum redmi note 7 den sonra bana çok iyi geldi

Ben 2 yıl kullandım note 7 yi kayıtı kendim yapmıştım çok güzel telefon du pixel romda kuruyor dum ama arıza yapınca note 10s aldım 1 yıl kullanamadım inşallah

Üst Alt