Yardım Mi11 Ultra Ekran Süresi Az(Rom tavsiyesi)

qqwe55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes Tok
Cihazım
MI8
Meslek
Öğrenci
Konular
26
Merhaba dostlar, 3 aydır Mi11 Ultra kullanıyorum ve Global sürümden EU vs geçmek istemedim ama artık yeter diyorum ekran sürem 4 bilemedin 5 saat ki ben yakında ail dışına çıkacağım ve orada sürekli mobil veri kullanmam gerek. En iyi pil ömrü ve ekran süresi hangi sürümde ve hangi romda, tavsiyesi olan var mı? Global 12.5.4 iyi diye okudum ama bilmiyorum.

Teşekkürler

-Global 13.0.6 yüklü
-BL açık, kayıtsız

qqwe55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes Tok
Cihazım
MI8
Meslek
Öğrenci
Konular
26

kcellat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KML
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
2
Merhaba dostlar, 3 aydır Mi11 Ultra kullanıyorum ve Global sürümden EU vs geçmek istemedim ama artık yeter diyorum ekran sürem 4 bilemedin 5 saat ki ben yakında ail dışına çıkacağım ve orada sürekli mobil veri kullanmam gerek. En iyi pil ömrü ve ekran süresi hangi sürümde ve hangi romda, tavsiyesi olan var mı? Global 12.5.4 iyi diye okudum ama bilmiyorum.

Teşekkürler

-Global 13.0.6 yüklü
-BL açık, kayıtsız
kendim kullanamakla birlikte, telegram gruplarındaki kullanıcılar, aosp romlarda ekran ve batarya süresinin oldukça arttığını yazıyordu kullanıcılar. Yanlış hatırlamıyorsam project 404 en iyi batarya performansına ve akıcılığa sahipti. Ancak AOSP romlarda arka ekran çalışmıyor (hala düzeltemediler). Telegramda grupları var, oradaki yorumları okuyup deneyebilirsiniz.
Ayrıca, (cihaz rootluysa) işlemciyi underlock yapıp cihaz ısınması ve batarya sorunlarından da kurtulmak mümkün.

acerect

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
sweetin
Meslek
Video Editör
Konular
8
Pixel experience plus öneririm.

Sametkrks

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi not 4x
Konular
37

Teşekkürler

-Global 13.0.6 yüklü
-BL açık, kayıtsız
Başka rom denediniz mi hocam

Üst Alt