Soru Mi10t Pubg

Murat5117

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xperia z2
Konular
11
Selamün aleyküm arkadaşlar note 10 dan mi 10T ye geçmiş bulunmaktayım cihaz çok güzel seri fakat birkaç şey kafama takıldı cihazda Pubg oynarken ekran sanki daha yavaş hareket ediyor gibi bu aceba ekranın büyük olması ile mi alakalı yoksa amoled LCD farkı mi birde grafik ayarlarında 90 FPS olmasına rağmen 60 FPS yi geçmiyor cihaz kendi monitör uygulamasından baktım oyuna geçince cihaz otomatik olarak 60 Hz ye alıyor yenileme hızını 90 FPS alamıyorum sizce sorun nedir

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-20-20-33-10-101_com.tencent.ig.jpg
    Screenshot_2020-11-20-20-33-10-101_com.tencent.ig.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 94

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
S
Selamün aleyküm arkadaşlar note 10 dan mi 10T ye geçmiş bulunmaktayım cihaz çok güzel seri fakat birkaç şey kafama takıldı cihazda Pubg oynarken ekran sanki daha yavaş hareket ediyor gibi bu aceba ekranın büyük olması ile mi alakalı yoksa amoled LCD farkı mi birde grafik ayarlarında 90 FPS olmasına rağmen 60 FPS yi geçmiyor cihaz kendi monitör uygulamasından baktım oyuna geçince cihaz otomatik olarak 60 Hz ye alıyor yenileme hızını 90 FPS alamıyorum sizce sorun nedir
Selam dostum. Özel değilse mi note 10'dan mi10t'ye neden geçtiğini sorabilir miyim ? işlemci yüzünden mi? Memnun musun Mi10t'den ? kamera ve pil nasıl ?

Murat5117

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xperia z2
Konular
11
S

Selam dostum. Özel değilse mi note 10'dan mi10t'ye neden geçtiğini sorabilir miyim ? işlemci yüzünden mi? Memnun musun Mi10t'den ? kamera ve pil nasıl ?
Hem işlemci hemde ekran dokunmatik hassasiyetinden dolayı geçtim edge bölümler sanki geç algılıyor gibiydi birde asıl geçme sebebim 144 Hz yenileme hızı olması bu telefon da kamerası tabiki note 10 kadar iyi değil ama korktuğum gibi çıkmadı beklentimin üstünde ses süper ekran kalitesi kesinlikle amoledi aratmıyor poco X3 den daha iyi ekranı mi9 lite ile kiyasladim çok az bi fark var pil şimdilik iyi ama daha ilk şarjım şuan bişey söylemek için erken ama note 10 5260 mah pilin gerçek performansıni vermiyor o kesin

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Hem işlemci hemde ekran dokunmatik hassasiyetinden dolayı geçtim edge bölümler sanki geç algılıyor gibiydi birde asıl geçme sebebim 144 Hz yenileme hızı olması bu telefon da kamerası tabiki note 10 kadar iyi değil ama korktuğum gibi çıkmadı beklentimin üstünde ses süper ekran kalitesi kesinlikle amoledi aratmıyor poco X3 den daha iyi ekranı mi9 lite ile kiyasladim çok az bi fark var pil şimdilik iyi ama daha ilk şarjım şuan bişey söylemek için erken ama note 10 5260 mah pilin gerçek performansıni vermiyor o kesin

Benim arkadaşta mi10t pro aldı yarın gelecek bakalım onun 108 mp'i ile benim mi note 10'un 108 mp'i karşılaştıracağız. hangisi daha iyi karşılaştıracağız. Mi note 10'un pilinden bende tam anlamıyla memnun değilim ama yinede 1 günü dolu dolu çıkartıyor.

Murat5117

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xperia z2
Konular
11
Benim arkadaşta mi10t pro aldı yarın gelecek bakalım onun 108 mp'i ile benim mi note 10'un 108 mp'i karşılaştıracağız. hangisi daha iyi karşılaştıracağız. Mi note 10'un pilinden bende tam anlamıyla memnun değilim ama yinede 1 günü dolu dolu çıkartıyor.
Mi10 t pro nün kamerası bence daha iyidir
Bu arada fps sorununu çözdüm yabancı sitede paylaşmış birisi pil uygulamasının verisini sifirlayinca 90 fps verdi

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Tahminim adaptif ekran uyarlamasindan dolayı böyle oluyor. Poco x3 için de benzer sorun görmüştüm linkini bırakacağım rehberde çözümü vardı. Bir göz atın isterseniz. Ama poco x3 için yapılmış rehber ona dikkat edin. Birebir sizin cihazda aynı şekilde cozulmeyebilir veya farklı sorunlara yol açabilir.

Murat5117

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xperia z2
Konular
11
Nasıl yapıyoruz hocam yardımcı olur musunuz ?
Hocam ayarlar uygulamalar a gelin arama kısmına pil yazın pil performans uygulaması gelecek veriyi sıfırlayıp ekranın 90 yada 144 Hz alın oyuna tekrar girin akıcı 90 FPS ye akın grafikleri ekranın nasıl yağ gibi kaydığını hissedin

ArchAmedli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ArchAmedli
Cihazım
Mi Note 10
Konular
4
Hocam kamera karşılaştırırken cihazın diğer özelliklerine de bakarsanız eğer mi note 10a göre 10t pro nun artısı eksisi şudur şeklinde bize de bilgi verebilir misiniz?

TeomanKaan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Teoman
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Hocam ayarlar uygulamalar a gelin arama kısmına pil yazın pil performans uygulaması gelecek veriyi sıfırlayıp ekranın 90 yada 144 Hz alın oyuna tekrar girin akıcı 90 FPS ye akın grafikleri ekranın nasıl yağ gibi kaydığını hissedin
Teşekkürler hocam.

Üst Alt