Yardım mi10t pro imei repair işlemi

xgreen42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
mi 10t pro
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
endonazyo romu miui 14
Telefon Modeli
mi 10t pro
Bootloader Kilidi
Açık
reisler cihazım yurtdışı mi10t pro
telin anakartı yapıldı yapılırken baseband bozulmuş bende imei silindi sanıp imei atmaya kalktım baseband sorunlugu için tekrar imei atamadım
sonra basebanda yapıldı bugün tel elime geldi imei 1 de eksi imei gözüküyor imei2 boş
bende youtubude daki video ile önce qcn yedek aldım sonra eski telin imeisi qcn ye ekletip imei repair işlemini yaptım
fakat cihazı açtıgımda dönen bir işaret gelip yeniden başlıyor bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz

Ü

Üye silindi 265308

Guest
reisler cihazım yurtdışı mi10t pro
telin anakartı yapıldı yapılırken baseband bozulmuş bende imei silindi sanıp imei atmaya kalktım baseband sorunlugu için tekrar imei atamadım
sonra basebanda yapıldı bugün tel elime geldi imei 1 de eksi imei gözüküyor imei2 boş
bende youtubude daki video ile önce qcn yedek aldım sonra eski telin imeisi qcn ye ekletip imei repair işlemini yaptım
fakat cihazı açtıgımda dönen bir işaret gelip yeniden başlıyor bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz
H.kadioglu
Hocam telefona yapmadığınız işlem kalmamış hocamızla iletişime geçin o daha iyi bilir

Oyla:

xgreen42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
mi 10t pro
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
valla sonunda orjinal qcn indirip düzenliyerek hallettim şuanda sıkıntısız devam ediyorum

Oyla:

Hamza.S

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
Mi 10 T Pro
Konular
0
Merhaba xgreen42 Ayni sorunu bende yaşıyorum. Telefonum yurt dışı ve Türkiyede kullanırken 2. sim aktifti. Şimdi yurt dışında yaşıyorum ve her 2 simi kullanmak için internetten 5-6 tane orjinal qcn indirdim ama hangisini yüklersem yükleyeyim telefon açılır açılmaş ortada dönen bir yuvarlak sonrası twrp ekranına atıyor.

2. hat aktif olan qcn yi geri yükleyince sorun kalmıyor ama ben 2 hattı tekrar aktif etmek istiyorum.

Lütfen konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi.

Saygılar

Oyla:
Üst Alt