Yardım Mi10T Pro Galeri sorunu

Dyukceken

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
mi 11
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.1.1
Telefon Modeli
Mi 10T pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Bilgisayarımdan telefonumun DCIM klasörüne attığım fotoğraflar ve klasörler galeri uygulamasında gözükmüyor. cache temizlemeyi denedim ne yapmam lazım

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Dyukceken, usb ile telefonu bilgisayara bağladıktan sonda dosya aktarmayı seçin. Daha sonra DCIM değilde download klasörüne atmayı deneyin. Galeride gözükdükden sonra başka albüme taşıya yada kopyala bilirsiniz. İyi günler

Oyla:

Dyukceken

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
mi 11
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dyukceken, usb ile telefonu bilgisayara bağladıktan sonda dosya aktarmayı seçin. Daha sonra DCIM değilde download klasörüne atmayı deneyin. Galeride gözükdükden sonra başka albüme taşıya yada kopyala bilirsiniz. İyi günler
Usbden aktarırkem DCIM klasörünün içindeki camera klasörüne atıp sonra yeni albümler oluşturdum böyle bi çözüm buldum çok teşekkür ederim

Oyla:

servetcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Servet CAN
Cihazım
Mi10T Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
3
Merhabalar, hayırlı günler. Benim telefonumda Mi 10T Pro yeni aldım. Bende de Galeri sorunu var şu şekilde. Örneğin BİP videoları indirdiğimde Galeride gösteriyor ama BİP fotoğrafları göstermiyor. Whatsapp fotoğrafları galeride gösteriyor ama Whatsapp videoları indirdiğimde göstermiyor. Xiaomi IP Kamerasıyla uygulamadan çektiğim video ve fotoğrafları göstermiyor. Bunların hepsini Dosya Yöneticisine girdiğimde görebiliyorum. Dosya yöneticisinde fotoğrafı Başka Uygulamada Aç deyip Galeri uygulamasını seçtiğimde "Dosya Biçimi desteklenmiyor..." hatası alıyorum ama aynı resmi Dosya yöneticisiyle Galeride gözüken bir Albüme taşıdığımda aynı resim bu sefer gözüküyor.

Oyla:

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Merhabalar, hayırlı günler. Benim telefonumda Mi 10T Pro yeni aldım. Bende de Galeri sorunu var şu şekilde. Örneğin BİP videoları indirdiğimde Galeride gösteriyor ama BİP fotoğrafları göstermiyor. Whatsapp fotoğrafları galeride gösteriyor ama Whatsapp videoları indirdiğimde göstermiyor. Xiaomi IP Kamerasıyla uygulamadan çektiğim video ve fotoğrafları göstermiyor. Bunların hepsini Dosya Yöneticisine girdiğimde görebiliyorum. Dosya yöneticisinde fotoğrafı Başka Uygulamada Aç deyip Galeri uygulamasını seçtiğimde "Dosya Biçimi desteklenmiyor..." hatası alıyorum ama aynı resmi Dosya yöneticisiyle Galeride gözüken bir Albüme taşıdığımda aynı resim bu sefer gözüküyor.
Bazı uygulamalar için medya görünürlüğünü etkin kılmanız gerek ve söylediğiniz klasörlerde .noname diye bir dosya varsa siliniz.

Oyla:

servetcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Servet CAN
Cihazım
Mi10T Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
3
Bazı Uygulamalar için medya görünürlüğü nasıl verilir ve noname nasıl silebiliriz.

Oyla:

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Bazı Uygulamalar için medya görünürlüğü nasıl verilir ve noname nasıl silebiliriz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

WhatsApp kendi ayalarında bulabilirsiniz.
.noname dosyasını ise dosya yöneticisinde gizli dosyaları göster seçeneğini tıklayıp göstermek istediğiniz albümün klasörüne gidip silebilirsiniz

Oyla:
Üst Alt