Oyun Mi10t eea yüklü pubg için ne kurabilirim modül vs

Mkaanurun31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Mi 10T
Konular
1
Mi 10t iciin eeami daha iyi pubg endomu ve magiskte ne kurabilirim performans şarj gibisinden

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
FPS grafik ve ses ayarlarını açma ilginizi cekebilir

Mkaanurun31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Mi 10T
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
FPS grafik ve ses ayarlarını açma ilginizi cekebilir
Ztn cihazım 90fps magisk modülü ariyorum

Murat5117

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xperia z2
Konular
11
Mi 10t iciin eeami daha iyi pubg endomu ve magiskte ne kurabilirim performans şarj gibisinden
Ben bütün romları denemiş birisi olarak yazıyorum eea global android 10 romlar hariç diğer romlarda FPS sıkıntısı var ayrıca game turboda CPU ve gpu kullanımı yüksek buda hem ısınma yapıyor hemde şarja yansıyor ben eaa 12.0 .19 kullanıyorum memnunum özellikle android 11 romların hepsinde aşırı ısınma var ve daha kötüsü oyun oynarken cihaz kendini 60 FPS ye çekiyor denemediğim yöntem kalmadı en stabil android 10 romlar global ve eea da sıkıntı yok tavsiye ederim magisk modülü olduğunu da zannetmiyorum

Galaxy Yıldızı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Mi 10 t
Konular
3
Ben bütün romları denemiş birisi olarak yazıyorum eea global android 10 romlar hariç diğer romlarda FPS sıkıntısı var ayrıca game turboda CPU ve gpu kullanımı yüksek buda hem ısınma yapıyor hemde şarja yansıyor ben eaa 12.0 .19 kullanıyorum memnunum özellikle android 11 romların hepsinde aşırı ısınma var ve daha kötüsü oyun oynarken cihaz kendini 60 FPS ye çekiyor denemediğim yöntem kalmadı en stabil android 10 romlar global ve eea da sıkıntı yok tavsiye ederim magisk modülü olduğunu da zannetmiyorum
bende eea 12.0.4 var 12.0.19a gunceleyım mı sence

firat36

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fırat
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
2
Miui13 ea romu denedin mi bende yüklü şu anda ama magisk modülü denesem mi bilemedim ban riskinden endişem var?

Galaxy Yıldızı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Mi 10 t
Konular
3
Miui13 ea romu denedin mi bende yüklü şu anda ama magisk modülü denesem mi bilemedim ban riskinden endişem var?
Miui 13 denemedim ama şu anki romdan memnun kaldım bir problem çıkmazsa bunu kullanırım hz bayağı iyi çalışıyor pilde iyi gidicek gibi gözüküyor.60 hz karanlık modda 3 saat ekran süresi 20sl saat bekleme süresi gayet iyi bence ilk sarja göre

Üst Alt