Yardım Mi10t Bluetooth Kulaklığın Mikrofonunu Görmüyor

ilkanakgul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlkan
Cihazım
Xiaomi Mi10T
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 14.0.1 Kararlı 14.0.1.0 (SJDMIXM)
Telefon Modeli
Xiaomi Mi10t
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar. Xiaomi Mi10t telefon kullanıyorum. Bluetooth kulaklıklarımın ses çalmasında vs. herhangi bir sorun yok fakat mikrofonunu tanımıyor. Telefondan konuşurken, ses kaydı atarken vs. telefon mikrofonunu kullanıyor. Ne geliştirici ayarlarında ne başka ayarlarda çözemedim. Bu arada kulaklıkta sorun yok, bilgisayar vb. başka cihazlarda çalışıyor.

Hayati6103

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hayati
Cihazım
xiaomi mi10t 5g
Konular
0
Merhabalar. Xiaomi Mi10t telefon kullanıyorum. Bluetooth kulaklıklarımın ses çalmasında vs. herhangi bir sorun yok fakat mikrofonunu tanımıyor. Telefondan konuşurken, ses kaydı atarken vs. telefon mikrofonunu kullanıyor. Ne geliştirici ayarlarında ne başka ayarlarda çözemedim. Bu arada kulaklıkta sorun yok, bilgisayar vb. başka cihazlarda çalışıyor.
Bu sorun çok can sıkıyor. Servis 2 defa 0 jabra elite 2 yolladi. Bazen harika gidiyor sesim bazen derinden.. Bluetooth menüsünde 4 5 defa güncelleme gördüm bu arada. Daha fazla kulaklık tanima ile ilgili eksiklerini gideriyor galiba Xiaomi.. jabranin dosyalari var ise manuel olarak görebilir miyiz?
Ayrıca, MIUI 14 yukledikten sonra YouTube vanced uygulamasini hesap açınca kullanamıyorum. Reklamlari Reelsleri izletiyor, hesabı açınca, " yeni sürüme gec" uyarısı veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim 🙏🏼

Oyla:
Üst Alt