Soru Mi10

• Konbuyu başlatan tgy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 592

tgy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulut
Cihazım
Redmi 5
Konular
46
Redmi 5 plus kullanıyorum arkadaşlar bootloader kilidi açık değil root yok bunları yapmadan beta ya katılma şansımız var mı. Beta kullanırken stabil sürüm gelince beta üzerinden direk ekstra birşey yapmadan direk stabil sürüme geçebilir miyiz. Bide herşey gidiyor mu beta ya geçince

ülgen

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
29
Redmi 5 plus kullanıyorum arkadaşlar bootloader kilidi açık değil root yok bunları yapmadan beta ya katılma şansımız var mı. Beta kullanırken stabil sürüm gelince beta üzerinden direk ekstra birşey yapmadan direk stabil sürüme geçebilir miyiz. Bide herşey gidiyor mu beta ya geçince
Akşam konu açacağım bununla alakalı

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Arkadaş konu açacak yine ama konuya bakanlar için ben yine bilgi vereyim. Telefonun güncelleyici uygulamasindan indirdiginiz beta rom u seçerek yükleme yapabilirsiniz ama aynı yöntem ile stabil sürüme geçemezsiniz ya bootloader kilidi açmanız gerekecek yada mi flash pro uygulaması ile geçmeyi deneyeceksiniz.

Oyla:

tgy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulut
Cihazım
Redmi 5
Konular
46
Arkadaş konu açacak yine ama konuya bakanlar için ben yine bilgi vereyim. Telefonun güncelleyici uygulamasindan indirdiginiz beta rom u seçerek yükleme yapabilirsiniz ama aynı yöntem ile stabil sürüme geçemezsiniz ya bootloader kilidi açmanız gerekecek yada mi flash pro uygulaması ile geçmeyi deneyeceksiniz.
Stabil sürüme geçmek için ne yapılacak peki. Şuan kullandığım sürüm global kararlı sürüm

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Stabil sürüme geçmek için ne yapılacak peki. Şuan kullandığım sürüm global kararlı sürüm
Global kararlı yani stabil sürüm oluyor. Telefonunuzda normal olması gereken sürüm yüklü yani.

Oyla:
Üst Alt