Yardım Mi10 T Pro Kamera ve mikrofon sorunu

mustafaoganli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MUSTAFA
Cihazım
mi 10t pro
Konular
3
merhaba mi 10t pro global cihazımda 12,5,2 sürümü var ve kamera pro modu çalışmıyor ve konıuşma yaparken kesim karsıya ya hiç gitmiyor yada derinden ara ara cızırtılı gidiyor bazen hiç birsey yok bu güncelleme ile düzelir mi bilginiz var mı

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Merhaba mustafaoganli, Rica etsem konu başlığınızı sorununuza ilişkin bir şekilde düzenler misiniz. Teşekkür ederim. (Örnek: Mi10 T pro Kamera ve mikrofon sorunu gibi)

mustafaoganli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MUSTAFA
Cihazım
mi 10t pro
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba mustafaoganli, Rica etsem konu başlığınızı sorununuza ilişkin bir şekilde düzenler misiniz. Teşekkür ederim. (Örnek: Mi10 T pro Kamera ve mikrofon sorunu gibi)

nasıl yapacagımı bulamadım

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
merhaba mi 10t pro global cihazımda 12,5,2 sürümü var ve kamera pro modu çalışmıyor ve konıuşma yaparken kesim karsıya ya hiç gitmiyor yada derinden ara ara cızırtılı gidiyor bazen hiç birsey yok bu güncelleme ile düzelir mi bilginiz var mı
Kamera diğer modlarda çalışıyor ancak pro modunda sorun yaşatıyorsa yazılımla ilgili sorun var demektir, bunun için ya güncelleme bekleyeceksiniz yada kilit açıp rom atacaksınız. Mikrofon içinde, hazneyi temizlemeyi deneyin, belki toz toprak bir şeyler vardır. Yazılımla da alakalı olabilir tabii.
nasıl yapacagımı bulamadım
Ben düzenledim sorun değil :) Bir dahakine buna göre konu açarsanız sevinirim

Üst Alt