Yardım Mi10 En Lite versiyon hangisi

• Konbuyu başlatan wtrk
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 359

wtrk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarık
Cihazım
Mi Note 5
Konular
1
Arkadaşlar selamlar.
Elimde çocuklar oyun oynasın diye almış olduğum Mi 10 telefon var. MIUI Global 12.5.11 Kararlı versiyon yüklü.
Android sürümü : 11 RP1A
Hafızası :32 GB

Ben bu cihazı sadece çocuklar oyun oynasın diye kullanıyorum, onun dışında bir amacımız yok, gereksiz tüm uygulamalar vs olmayan sadece içine playstore den oyun yükleyip oynamak istiyorlar.
SD kart taktım ancak uygulamalar yada verileri taşınamıyor, taşınsa aslında oda işimi görür. Bu anlamda sizden destek rica ediyorum. telefonun hafızasını rahatlatacak bir yöntem ricasıyla.

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
48
Arkadaşlar selamlar.
Elimde çocuklar oyun oynasın diye almış olduğum Mi 10 telefon var. MIUI Global 12.5.11 Kararlı versiyon yüklü.
Android sürümü : 11 RP1A
Hafızası :32 GB

Ben bu cihazı sadece çocuklar oyun oynasın diye kullanıyorum, onun dışında bir amacımız yok, gereksiz tüm uygulamalar vs olmayan sadece içine playstore den oyun yükleyip oynamak istiyorlar.
SD kart taktım ancak uygulamalar yada verileri taşınamıyor, taşınsa aslında oda işimi görür. Bu anlamda sizden destek rica ediyorum. telefonun hafızasını rahatlatacak bir yöntem ricasıyla.
Bj konuyu neden Redmi 10 bölümde açtınız.Burası Redmi 10 forumu.Burda Redmi 10 harici konu açmayalım lütfen.Forum kirleniyor

wtrk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarık
Cihazım
Mi Note 5
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konunun yerini yanlış girmişim kusura bakmayın. Doğru yere taşınırsa sevinirim.

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
48

wtrk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarık
Cihazım
Mi Note 5
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elimdeki model 32 GB nasıl yok ?
Model: 220233L2G
Bu cihaza sadece çocukların oyun yükleyebileceği ve google play hizmetleri olan bir rom yüklemek istiyorum. Böyle bir rom varmı yok mu acaba ? Gereksiz bir sürü hizmet ve programın içinde olmasını istemiyorum. Mi Coin- Mi Weather vs gibi gereksiz uygulamalar var.

ziko876

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zikow
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Yok
Konular
5
Resmi
Elimdeki model 32 GB nasıl yok ?
Model: 220233L2G
Bu cihaza sadece çocukların oyun yükleyebileceği ve google play hizmetleri olan bir rom yüklemek istiyorum. Böyle bir rom varmı yok mu acaba ? Gereksiz bir sürü hizmet ve programın içinde olmasını istemiyorum. Mi Coin- Mi Weather vs gibi gereksiz uygulamalar var.
Resmi 10A o

Üst Alt