Recovery Mi yazında kalıyor

Ferocan76

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi6*
Konular
1
Arkadaş elimde bir xioami mi6x cihazı var ilk aldığımda global rom yukluydu sonra cihaza bir güncelleme geldi güncellendi cihaza cin rom yüklendi tabi Türkçe dil yoktu ben bunu kendim çözmeye çalışırken cihazı kullanilmiycak hale getirdim trwpden format data yaptım cihazın sistem dosyaları silindi ve şuan cihaz mi yazısında takılı kalıyor acılmıyot. Bu sorunu nasıl cozebilirım yardımcı olsanız

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
twrp tekrar aç , wipe yap sonra telefonu yeniden başlat ve twrp aç gene uygun romu kur çalışır ,

Ferocan76

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi6*
Konular
1
twrp tekrar aç , wipe yap sonra telefonu yeniden başlat ve twrp aç gene uygun romu kur çalışır ,
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Denedim olmuyor twrpdrn rom flashlamaya calısrken hata veriyor yüklemiyor

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
wipe yapmadığından , wipe gir adv. wipe gir hepsini seç sonra ana menü restart recovery twrp açılacak ,

pc bagla romu kopyala , stabil install dan kur , olmuyorsada global rom indirip kurmayi dene normal twrp den değil , xioami tool var onladak urmayı deneye bilirsin

Ferocan76

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi6*
Konular
1
wipe yapmadığından , wipe gir adv. wipe gir hepsini seç sonra ana menü restart recovery twrp açılacak ,

pc bagla romu kopyala , stabil install dan kur , olmuyorsada global rom indirip kurmayi dene normal twrp den değil , xioami tool var onladak urmayı deneye bilirsin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Deniycem şimdi çok tesekurler

Üst Alt