Yardım Mi yazısından sonra kapanıyor

ysfc3m

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 5X
Konular
3
Merhaba arkadaşlar,dün cihazla küçük çocuk oynuyordu, elime aldığımda kulaklık takılı olmadığı halde kulaklık ikonu vardı ve konuşunca karşı tarafa ses gitmiyodu. Güç düğmesi normal kısa basınca ekran açıp kapıyor ama uzun basınca hiç tepki vermiyordu. Yeniden başlatamadım o şekilde. Sonra geliştirici seçenekleri en altta daha iyi hale getirin gibi bir yazı vardı, ona basıp yeniden başlat dedim. Yükleniyor logosunda uzun süre kaldı 1 saat kadar, ben de sıvı temas etmiş olabilir diye pirinç içine koyup şarjının bitmesini bekledim.

Şu an cihaz kapalı, şarj full, güç düğmesi işe yaramıyor kesinlikle. Bilgisayara bağlıyorum, mi ve unlocked yazısı geliyor, sonra şarjı gösterip kapanıyor. Aygıt yöneticisinde Taşınabilir aygıtlar > F:\ şeklinde görünüyor. Yardımcı olur musunuz ?

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Kulaklık takılı olmadığı halde kulaklık görünüyorsa şarj yerine toz kaçmış olabilir hocam,orayı güzelce temizlemekte fayda var.aynısı bende de olmuştu teli kapatıp açınca fastboot moda giriyordu ama.ayrıca güç tuşu basılı kalmış olabilir,kontrol etmekte fayda var.şimdilik aklıma gelenler bunlar.geçmiş olsun

Oyla:

ysfc3m

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 5X
Konular
3
Kulaklık takılı olmadığı halde kulaklık görünüyorsa şarj yerine toz kaçmış olabilir hocam,orayı güzelce temizlemekte fayda var.aynısı bende de olmuştu teli kapatıp açınca fastboot moda giriyordu ama.ayrıca güç tuşu basılı kalmış olabilir,kontrol etmekte fayda var.şimdilik aklıma gelenler bunlar.geçmiş olsun
teşekkür ediyorum, bugün tamire verdim, arka kapağı dahi açması zor ve alet yok.

Oyla:
Üst Alt