İnceleme Mi WiFi Router Mini Unboxing ve inceleme / Bölüm 1

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Re: RE: Mi WiFi Router Mini Unboxing ve inceleme / Bölüm 1

HiddeNKinG' Alıntı:
@chatin_62 Hocam resimleri büyük eklemek için resimleri forum galerisine ekleyip oradan eklerseniz büyük olur siz ek olarak eklediğinizden küçük görünüyor. Yada şöyle yapabilirsiniz o ek resmi açıp URL'sini kopyalayıp resim ekler gibi eklerseniz yine büyük olur boyutu.

@catlax66 Bir bakalım hocam şuna uygulamayı bulursam halledebilirim belki.

Hocam link bu:
http://www1.miwifi.com/app_download.html

Galeri için bakacağım. Aslında mobil sürümde ve Tapatalk'ta problem yok.
Ekli resimleri galeriye kolayca atmanın bir yolu varmı yoksa hepsini yeniden upload mu etmek gerekiyor?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
@chatin_62 hocam yeniden upload etmenize gerek yok. Resme tıklayarak büyütün ve sağ tıkla Resim URL'sini kopyala seçeneğini seçin. Daha sonra mesaj düzenleme ekranında resim ekle (sağ alt köşesinde yeşil artı bulunan çerçeve simgesi) butonuna tıklayın ve kopyalamış olduğunuz linki yapıştırın. 

EDIT : İlk mesajdaki bir kaç resmi değiştirdim bir bakın hocam. İsterseniz diğerlerini de değiştirelim.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Hocam herşey bittikten sonra birşey farkettim. Resimlerin hepsini upload ettikten sonra kopyala yapıştır yapıp, sadece id numaralarını sırasıyla değiştirmek yeterliymiş :) 
Şimdi de aynı şekilde bir imajın linkini kopyalayıp her attachment yazan yere bu linki yapıştırmak ve sadece id numarasını değiştirmek yetecek. 
Şu an hemen yapardım ama misafirlikteyim. Siz ilk mesajı zahmet olmazsa halledin, diğerlerini ben akşam hallederim.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
chatin_62' Alıntı:
Hocam herşey bittikten sonra birşey farkettim. Resimlerin hepsini upload ettikten sonra kopyala yapıştır yapıp, sadece id numaralarını sırasıyla değiştirmek yeterliymiş :) 
Şimdi de aynı şekilde bir imajın linkini kopyalayıp her attachment yazan yere bu linki yapıştırmak ve sadece id numarasını değiştirmek yetecek. 
Şu an hemen yapardım ama misafirlikteyim. Siz ilk mesajı zahmet olmazsa halledin, diğerlerini ben akşam hallederim.

Ben de tam aynı şeyi söyleyecektim ama nasıl anlatacağımı bilemedim :) Tek bir resmin linkini kopyalayıp en son yapıştırırken ID'yi değiştirmek yeterli oluyor hocam. Bu konuyu tamamen oldu galiba. Siz yine de bir bakın değiştirilmesi gereken bir yer varsa yazmanız yeterli :)

catlax66

ihsan
Onursal Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ihsan
Cihazım
Mi6
Konular
25
Ayrıca konu açma gereği duymadım,

39,51 $ dolara aldığım "mi routeri" mı bugün kargodan almış bulunmaktayım daha kutusunu dahi açmadan %25 müteahhit kârıyla ( :) ) satmayı düşünüyorum ilgilenen arkadaşlara duyrulur. 

Kur değişir falan sıkıntı yaşamayayım tek fiyattır; ₺116,61.

metin0135

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Metin
Konular
0
çok süper açıklayıcı bir anlatım olmuş benim sormak istediğim

Bu modemi adsl olarak kullanmanın bir yolu varmı?

birde openwrt konusuna değinebilirmisiniz?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
metin0135' Alıntı:
çok süper açıklayıcı bir anlatım olmuş benim sormak istediğim

Bu modemi adsl olarak kullanmanın bir yolu varmı?

birde openwrt konusuna değinebilirmisiniz?
Hayır maalesef bu bir modem değil. Bununla, cihaza bağlanan cihazlar arasında yerel bir ağ oluşturabilir, mevcut yerel ağınızı daha da genişletebilir, yerel ağınızda internet varsa doğal olarak interneti de genişletmiş olursunuz.
İnternet modeminizde yapamadığınız kısıtlama ve kontrolleri bununla yapabilir, download meraklısı iseniz pc'den bağımsız olarak cihaza bir usb disk takarak downloadlarınızı yapabilirsiniz.

Openwrt konusunu hatırlayamadım. Konu başına da kısaca bir göz attım ama gözüme de çarpmadı. Nerede gördüğüzü yazarsanız bir bakayım.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Üst Alt