İnceleme Mi WiFi Router Mini Unboxing ve inceleme / Bölüm 1

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Hocam konular süper olmuş. Elinize, emeğinize sağlık..

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Re: RE: Mi WiFi Router Mini Unboxing ve inceleme / Bölüm 1

@cantara

Hocam çok teşekkür ederim. Kendimi nasıl kaptırdıysam artık mesajınızı şimdi görüyorum. Konuları açtım artık. :)
Eğer konularda düzenleyecek birşey varsa seve seve dokunabilirsiniz. Resimlerin böyle küçük değil de biraz daha büyük görünmesi mümkünse olabilir mesela.

@Ethnic hocam çok teşekkür ederim.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

smyrniankiwi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kıvanç
Cihazım
Pocophone F1
Konular
27
Ynt: Mi WiFi Router Mini Unboxing ve inceleme / Bölüm 1

abi fotograflar pc'de de uzerine tiklayinca gayet buyuk gozukuyor. sikinti yok bende.

eline saglik.

MI 4W cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

MGM Barut

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUHARREM
Cihazım
Mi9T Pro 128gb
Meslek
Emekli
Konular
78
Çetin hocam, ellerine yüreğine canına gönlüne sağlık,yine döktürmüşsün.Muazzam bir çalışma olmuş,gerçekten Xiaomi baksında bir şeyler öğrensin.Çok teşekkürler.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
chatin_62' Alıntı:
@cantara

Hocam çok teşekkür ederim. Kendimi nasıl kaptırdıysam artık mesajınızı şimdi görüyorum. Konuları açtım artık. :)
Eğer konularda düzenleyecek birşey varsa seve seve dokunabilirsiniz. Resimlerin böyle küçük değil de biraz daha büyük görünmesi mümkünse olabilir mesela.

@Ethnic hocam çok teşekkür ederim.

Hocam açıkçası resimlere dokunmaya çekiniyorum. Bu kadar emek vermişsiniz, ya düzeni bozarsam diye korkuyorum. :) Yeniden ellerinize sağlık, konular gerçekten harika.

+ konular sabit.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Re: RE: Mi WiFi Router Mini Unboxing ve inceleme / Bölüm 1

smyrniankiwi' Alıntı:
abi fotograflar pc'de de uzerine tiklayinca gayet buyuk gozukuyor. sikinti yok bende.

eline saglik.

MI 4W cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Tıklayınca problem yok hocam. Konu içerisinde çok küçük kalıyor. Şimdi herşeyi ortalayınca biraz daha iyi oldu. İlk açtığımda herşey sola yaslanmış standart haldeydi. Küçücük bir resim ve altında sağa doğru uzayıp giden bir iki satırlık yazılar hiç hoş görünmüyor du.

MGM Barut' Alıntı:
Çetin hocam, ellerine yüreğine canına gönlüne sağlık,yine döktürmüşsün.Muazzam bir çalışma olmuş,gerçekten Xiaomi baksında bir şeyler öğrensin.Çok teşekkürler.

Ben teşekkür ederim hocam.

cantara' Alıntı:
Hocam açıkçası resimlere dokunmaya çekiniyorum. Bu kadar emek vermişsiniz, ya düzeni bozarsam diye korkuyorum. :) Yeniden ellerinize sağlık, konular gerçekten harika.

+ konular sabit.

Bugüne kadar yaptığım en meraklı ve istekli ama bir o kadar da en zorlu çalışmam oldu. Herşeyin Çince olması beni çok zorladı. Bu arada LG’lerde rom içinde gelen Translate uygulamasının çok büyük yararını gördüm. Kelime, satır yada blok şekilde OCR okuma yeteneği müthiş ti. Onun da çok büyük payı var.

catlax66' Alıntı:
Bu arada belki bitane satılığa çıkarta bilirim gelsinde bi ;)
Hocam elinizden çıkartmak istemeyeceksiniz. Uzaktan yönetim özelliği çok güzel. Özelikle evde sizden izinsiz bağlantıları engellemeniz, kısıtlamalar getirebilmeniz, çok fazla download yapıyorsanız, her yerde kontrolünüz altında olması oldukça faydalı.

Zizifos

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Servet
Cihazım
Mi 5
Konular
9
Hocam çok ayrıntılı ve güzel bir konu olmuş. Ellerinize sağlık. Bu anlatımdan sonra ben de alsam mı diye düşünmeye başladım ancak Xiaomi'nin basit bir çeviri ile ingilizce dil seçeneği bile sunamaması insanın canını sıkıyor. Uzun zamandır MiBox almak istiyorum ama Çince kullanılabilecek bir dil bile değil. Umarım Xiaomi küresel bir firma olduğunun bilincine varır ve en azından ingilizce dil desteği verir.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
@chatin_62 Hocam resimleri büyük eklemek için resimleri forum galerisine ekleyip oradan eklerseniz büyük olur siz ek olarak eklediğinizden küçük görünüyor. Yada şöyle yapabilirsiniz o ek resmi açıp URL'sini kopyalayıp resim ekler gibi eklerseniz yine büyük olur boyutu.

@catlax66 Bir bakalım hocam şuna uygulamayı bulursam halledebilirim belki.

Üst Alt