İnceleme Mi WiFi Router Mini Unboxing ve inceleme / Bölüm 1

emrullah0202u

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Note 8
Konular
5
özür diliyerek bişi sormak istiyorum komşunun wifisinden kaplosuz bağlantıyı alıp yediden evin içinde tekrardan kablosuz olarak yaymak bunu yaparkenden mobilden kurulum yapabilirmiyim? birde bunumu alsam yoksa xiaomi sinyal yükselticisini mi alsam daha yararlı olur ?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
özür diliyerek bişi sormak istiyorum komşunun wifisinden kaplosuz bağlantıyı alıp yediden evin içinde tekrardan kablosuz olarak yaymak bunu yaparkenden mobilden kurulum yapabilirmiyim? birde bunumu alsam yoksa xiaomi sinyal yükselticisini mi alsam daha yararlı olur ?
Kablosuzdan kablosuza dağıtım yapmak biraz sıkıntılı olabilir. En güzeli kabloyla alıp kablosuz dağıtmasıdır. İhtiyaca göre Router yada repeater seçimi değişir..

MI PAD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

drscapula

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur
Cihazım
LGG2
Konular
0
Kablosuzdan kablosuza dağıtım yapmak biraz sıkıntılı olabilir. En güzeli kabloyla alıp kablosuz dağıtmasıdır. İhtiyaca göre Router yada repeater seçimi değişir..

MI PAD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
güzel paylaşımlarınız için öncelikle teşekkür ederim dün bu cihazdan bende satın aldım . ve kurulumunu gerçekleştirdim.
kablo ile bağlayıp wifi özelliğini kullanmaya başladım .
bir kaç sorum olacaktı cevap verirseniz memnun olurum .
1- iki çeşit bağlantı gözüküyor
2.4 g
5 g
şeklinde bunları ne yapmamız gerekiyor cihaza yakın yerlerde 5g aktif oluyor ama uzaklaşınca 2.4 bağlantı oluyor.
router arayüzünde dual bağlantı diye bir seçenek var sizler o seçeneği aktifleştiriyormusunuz acaba ?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
güzel paylaşımlarınız için öncelikle teşekkür ederim dün bu cihazdan bende satın aldım . ve kurulumunu gerçekleştirdim.
kablo ile bağlayıp wifi özelliğini kullanmaya başladım .
bir kaç sorum olacaktı cevap verirseniz memnun olurum .
1- iki çeşit bağlantı gözüküyor
2.4 g
5 g
şeklinde bunları ne yapmamız gerekiyor cihaza yakın yerlerde 5g aktif oluyor ama uzaklaşınca 2.4 bağlantı oluyor.
router arayüzünde dual bağlantı diye bir seçenek var sizler o seçeneği aktifleştiriyormusunuz acaba ?
Cihazlar dual band çalışıyor. Yani hem 2,4Ghz hemde 5GHz desteği var. 5Ghz yakın alanda işe yarar, 2,4Ghz gibi uzaktan sinyal alamazsınız. Çünkü 5Ghz ile 1167Mbit'e kadar bağlanabilirsiniz.

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt