Haber Mi Watch Color Küresel Pazara Girmeye Hazırlanıyor

Bu yılın başlarında Çin'de tanıtılan Wear OS'da, Mi Watch Color saati yakında küresel pazara girebilir.

Mi Wear markalı uygulamadaki satırlara bakıldığında, global versiyon Mi Watch Revolve olarak adlandırılacak. Ancak Çin dışında ne kadar zamanda ve hangi fiyata sunulacakları henüz belli değil. Xiaomi'nin resmi web sitesinde, Mi Watch Color modelinin fiyatı sadece 85$ (582₺) ve Wear OS temelinde çalıştığı düşünüldüğünde oldukça ucuz.

Günümüz dolar kuru ve vergi faktörünü ekleyince sizce alınası bir saat mi? Ankete katılmayı unutmayın.​

gaslans06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1905
Cihazım
Yok
Konular
2
Şuanda kullanmakta olduğum Honor Magic Watch 2'ye çok benziyor, baya baya benziyor hatta dış tasarımı otomatik nabız takibindeki saatlik nabız atım çizelgesi bile aynı neredeyse bunu almasaydım ki uygun fiyatlı almıştım, mi watch color güzel fiyatıyla giriş yaptığında alırdım kesinlikle ama Honordan da çok memnunum.

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Şuanda kullanmakta olduğum Honor Magic Watch 2'ye çok benziyor, baya baya benziyor hatta dış tasarımı otomatik nabız takibindeki saatlik nabız atım çizelgesi bile aynı neredeyse bunu almasaydım ki uygun fiyatlı almıştım, mi watch color güzel fiyatıyla giriş yaptığında alırdım kesinlikle ama Honordan da çok memnunum.
Bende şu sıralar honor alma-almama arasında gidip geliyorum

gaslans06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1905
Cihazım
Yok
Konular
2
Bende şu sıralar honor alma-almama arasında gidip geliyorum

Ekranı çok iyi ve saat kasası sağlam. Hoparlör ve mikrafon ses seviyeleri çok iyi durumda saat üzerinden arama alayım arama yapayım derseniz alınır mı alınır yada saat üzerine müzik atıp dinleyeyim onun dışında diğer saatlerle çok farkı yok ama pil süresi dedikleri kadar 14-15 gün var.

Üst Alt