Uygulama Mi Verification V.1.3.3 [Miui Türkiye Ekibi]

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
haqanguven hocam dün arkadaş facebook üzerinden ekran görüntüsü paylaşmıştı ve görüntüye göre cihaz üzerindeki rom kesin olarak orijinal rom değil. Xiaomi.eu romu da değil. Yani ya cihaz orijinal değil ya da orijinal cihaza bilinmeyen bir yapımcının romu yüklenmiş.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
haqanguven hocam dün arkadaş facebook üzerinden ekran görüntüsü paylaşmıştı ve görüntüye göre cihaz üzerindeki rom kesin olarak orijinal rom değil. Xiaomi.eu romu da değil. Yani ya cihaz orijinal değil ya da orijinal cihaza bilinmeyen bir yapımcının romu yüklenmiş.
Yeni bir cihaz olduğu için pek rom çıkacağını zannetmiyorum ama build.prop düzenlemek kolay. Belki de sizin dediğiniz gibi başka birinin düzenlemiş olduğu yazılımdır. Doğruluğunu bir şekilde kontrol etmek gerekir

reflex

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
özhan
Cihazım
redmi note 3
Konular
2
arkadaşlar redmi note 2 telefonlara android 6.0 güncellemesi gelecekmi bi bilgisi olan varmı varsa söyleyebilirmi rica etsem

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
arkadaşlar redmi note 2 telefonlara android 6.0 güncellemesi gelecekmi bi bilgisi olan varmı varsa söyleyebilirmi rica etsem
Konulara konu dışı yorumlar yapmayalım
İleride gelecektir ama ne zaman gelir bilinmiyor onun için beklemede kalın
Daha kitkat kullanılan cihazlar var ve sizin cihazının lollipopta.

Younothing

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
p9 lite 2017
Meslek
Resepsiyonist
Konular
4
Yeni bir cihaz olduğu için pek rom çıkacağını zannetmiyorum ama build.prop düzenlemek kolay. Belki de sizin dediğiniz gibi başka birinin düzenlemiş olduğu yazılımdır. Doğruluğunu bir şekilde kontrol etmek gerekir
İşte o doğruluğu dediğiniz gibi bir şekilde kontrol edebilsek herşey çözülecek hocam. Yoksa kafamda hep tilkiler dolaşacak. Acaba orjinal değil mi, kandırıldım mı diye düşünüp durucam. Acele karar vermek istemiyorum ama orjinal çıkmazsa iade şansım olsun diye de cihazı kullanamıyorum.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
İşte o doğruluğu dediğiniz gibi bir şekilde kontrol edebilsek herşey çözülecek hocam. Yoksa kafamda hep tilkiler dolaşacak. Acaba orjinal değil mi, kandırıldım mı diye düşünüp durucam. Acele karar vermek istemiyorum ama orjinal çıkmazsa iade şansım olsun diye de cihazı kullanamıyorum.
Peki cihazı ilk kullanmaya başladığınızda sizden mi hesap kimliğini istedi mi?
Mi hesap kimliği istedi mi derken mecbur girmenizi ve size başka işlem yaptırmama gibi bir durumda kaldınız mı?

Younothing

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
p9 lite 2017
Meslek
Resepsiyonist
Konular
4
Peki cihazı ilk kullanmaya başladığınızda sizden mi hesap kimliğini istedi mi?
Mi hesap kimliği istedi mi derken mecbur girmenizi ve size başka işlem yaptırmama gibi bir durumda kaldınız mı?
Hayır söylediğiniz gibi ne mi hesap kimliği istedi ne de başka işlem yaptırmama gibi bir durumla karşı karşıya geldim. Ben cihazı yaklaşık 1 saat inceledikten sonra kendi isteğinle aldım mi kimliğini.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Hayır söylediğiniz gibi ne mi hesap kimliği istedi ne de başka işlem yaptırmama gibi bir durumla karşı karşıya geldim. Ben cihazı yaklaşık 1 saat inceledikten sonra kendi isteğinle aldım mi kimliğini.
Anladım. Bu sormamın nedeni mi4c de karşılaştım böyle bir durumla. Benden ısrarla mi hesap kimliği açmamı istiyordu. Mecburen açıyordum tabi. Neyse eve gidince birde kontrol edin doğruluğu o sonucun doğrultusunda ilerlerseniz artık.

Younothing

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
p9 lite 2017
Meslek
Resepsiyonist
Konular
4
Cihaz orijinal çıktı şükür kafamda soru işareti yok artik. Tek sorun ROM u değiştirmek. Daha önce hiç yapmadığm için biraz tereddüt ediyorum sadece.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hocam ben cihazı dün aldım red mi note 3 ama hiç bir şekilde antifake uygulamasına sokamadim naptiysam olmadı bilinmeyen hata alıyorum sürekli. 4 farklı uzantıda 4 farklı anti fake indirdim ama olmadı. Bir de telefon sürümü olarak v77.0.19 falan yazıyor. Öğrendiğim kadarıyla miui nun böyle bir sürümü yokmuş. Cihazının sahte olma şansı nedir bir yardim edebilir misiniz bugün akşam cihazı iade etme durumum var çünkü

Hocam build prop editör vb aplikasyonlar ile (play store veya google dan temin ederek) v77.xx.xx yazan sürüm numarasını v7.xx.xx seklinde duzenleyin (bir adet 7 yi silin) böylelikle güncelleme almaya başlayacaktır. Bu da yeni bir satıcı oyunu malesef.

GT-S7580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt