Uygulama Mi Verification V.1.3.3 [Miui Türkiye Ekibi]

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Aynen İMEİ değişrse program orjinal değil gibi gösterebilir. Recovery i kontrol edin olmadı MİFLash telefonu görüyrosa ojinaldir :)

kursat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kürşat
Cihazım
Mi3-Mi4-Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
12
İmei değiştirmek için geliştirici sürüm yüklerken mi flash ı kullandım hocam sorun yok darısı diğer mi lerimin başına :)

Younothing

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
p9 lite 2017
Meslek
Resepsiyonist
Konular
4
Hocam ben cihazı dün aldım red mi note 3 ama hiç bir şekilde antifake uygulamasına sokamadim naptiysam olmadı bilinmeyen hata alıyorum sürekli. 4 farklı uzantıda 4 farklı anti fake indirdim ama olmadı. Bir de telefon sürümü olarak v77.0.19 falan yazıyor. Öğrendiğim kadarıyla miui nun böyle bir sürümü yokmuş. Cihazının sahte olma şansı nedir bir yardim edebilir misiniz bugün akşam cihazı iade etme durumum var çünkü

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Önceki sürümler çalışmıyordu ama bu gün paylaştığım çalışıyor. Bununla deneyin. Kimden öğrendiniz öyle bir sürüm olup olmadığını

Younothing

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
p9 lite 2017
Meslek
Resepsiyonist
Konular
4
Facebook miui Türkiye sayfasınin yöneticisi ile konuştum net bir şekilde söyledi miui nin böyle bir sürümü olmadığına eminim dedi. Ben resmini çekmiştim telefon hakkında olan kısmın gönderdiğimde bunu söyledi. Şimdi bu antifake testi çalışıyor söylediğiniz gibi ama tespit edilemedi yazıyor. Nedeni nedir?

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Facebook miui Türkiye sayfasınin yöneticisi ile konuştum net bir şekilde söyledi miui nin böyle bir sürümü olmadığına eminim dedi. Ben resmini çekmiştim telefon hakkında olan kısmın gönderdiğimde bunu söyledi. Şimdi bu antifake testi çalışıyor söylediğiniz gibi ama tespit edilemedi yazıyor. Nedeni nedir?
Redmi note3 sürümleri ile ilgili bir bilgim yok. Kutudaki barkodu uygulamaya okutman gerek

Bllergl

Android Sever
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi4/MiBand1S
Konular
11
Hocam ben cihazı dün aldım red mi note 3 ama hiç bir şekilde antifake uygulamasına sokamadim naptiysam olmadı bilinmeyen hata alıyorum sürekli. 4 farklı uzantıda 4 farklı anti fake indirdim ama olmadı. Bir de telefon sürümü olarak v77.0.19 falan yazıyor. Öğrendiğim kadarıyla miui nun böyle bir sürümü yokmuş. Cihazının sahte olma şansı nedir bir yardim edebilir misiniz bugün akşam cihazı iade etme durumum var çünkü

redmi note 3'ün son sürümü bu V7.0.22.0.LHNCNCJ
bi önceki sürüm ise bu Version: V7.0.19.0.LHNCNCJ

cihazınızı tekrar kontrol edin yada güncelleme yapmayı deneyin bi faydası olur belki

Younothing

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
p9 lite 2017
Meslek
Resepsiyonist
Konular
4
Barkodu okutmaya çalıştım ama kod geçersiz dedi ve bilgisayar üzerinden denememi önerdi bir link vererek. Elimde bilgisayar olmadığı için deneyemedim haliyle akşam iş çıkışı deneyeceğim.

Bllergl hocam v7 zaten resmi sürümüymüş v77 ile başlayan sürümler orjinal güncelleme alamıyormuş dün öğrendim hepsini. Bugün akşam satıcı ile görüşmeye gidicez herşey çözülür inşallah aklımda bir sürü soru işareti kaldı hele şu anti fake den de net birşey öğrenemedim.

Üst Alt