Yardım Mi Vacuum Mop Pro uyku modu

xazxaz10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Lisans öğrencisi
Konular
11
Merhabalar cihaz temizlikten sonra şarj istasyonuna dönüyor ve şarj oluyor yaklaşık 3-4 saat sonra uygulamadan ne yaparsak yapalım cevap vermiyor üstünde hiç bir ışık yanmıyor. Haritada ise ZzZ şekilde uyku işareti çıkıyor. Son çare cihazı şarj istasyonundan alıp uzun süre kapatma tuşuna basarak açıp kapatmak oluyor. Evde değilken bu sorunla karşılaştım temizlik yapamadım. Uyku modu kapatma yada neden uyku moduna girdiğini nasıl çözebiliriz. Uyku modundan çıkarmak için ne yapmalıyız. Benim fikrimce uyku moduna girme sebebi istasyonun duvara tam dayalı olması lazım fakat laminat parkenin çıkıntılı kısmından dolayı düz duramıyor ve zamanla kayıyor şarjdan çıkınca da uykuya geçiyor. Görseli ekledim

Ekli dosyalar

• IMG_20211119_190838.jpg
    IMG_20211119_190838.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 9

xazxaz10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Lisans öğrencisi
Konular
11
Şarj istasyonuyla alakalı bir sorun değil sanırım wifi ile bağlantısı kesiliyor

xazxaz10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Lisans öğrencisi
Konular
11
Servise gitti geldi lds sensörü değiştirmişler cihaz yine aynı sorun ile devam ediyor alalı 1 ay oldu 4 gün kullanabildik. Şarjı %100 olunca uykuya geçiyor bir süre sonra kendi kendine açılıyor belli bir süre geçiyor yine uykuya giriyor bu şekilde bir döngüde devam ediyor ne yapabilirim bilmiyorum servise göndermek istemiyorum çünkü anladıklarını sanmıyorum. Vida dahi sökmemişler garanti yapışkanları üstünde duruyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Servise gitti geldi lds sensörü değiştirmişler cihaz yine aynı sorun ile devam ediyor alalı 1 ay oldu 4 gün kullanabildik. Şarjı %100 olunca uykuya geçiyor bir süre sonra kendi kendine açılıyor belli bir süre geçiyor yine uykuya giriyor bu şekilde bir döngüde devam ediyor ne yapabilirim bilmiyorum servise göndermek istemiyorum çünkü anladıklarını sanmıyorum. Vida dahi sökmemişler garanti yapışkanları üstünde duruyor.
casibao hocam anladığım kadarıyla bu cihazlardan anlıyorsun yardımcı olurmusun

ilkergoren

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ilkergoren
Cihazım
g925f
Konular
0
Merhabalar cihaz temizlikten sonra şarj istasyonuna dönüyor ve şarj oluyor yaklaşık 3-4 saat sonra uygulamadan ne yaparsak yapalım cevap vermiyor üstünde hiç bir ışık yanmıyor. Haritada ise ZzZ şekilde uyku işareti çıkıyor. Son çare cihazı şarj istasyonundan alıp uzun süre kapatma tuşuna basarak açıp kapatmak oluyor. Evde değilken bu sorunla karşılaştım temizlik yapamadım. Uyku modu kapatma yada neden uyku moduna girdiğini nasıl çözebiliriz. Uyku modundan çıkarmak için ne yapmalıyız. Benim fikrimce uyku moduna girme sebebi istasyonun duvara tam dayalı olması lazım fakat laminat parkenin çıkıntılı kısmından dolayı düz duramıyor ve zamanla kayıyor şarjdan çıkınca da uykuya geçiyor. Görseli du

Merhabalar cihaz temizlikten sonra şarj istasyonuna dönüyor ve şarj oluyor yaklaşık 3-4 saat sonra uygulamadan ne yaparsak yapalım cevap vermiyor üstünde hiç bir ışık yanmıyor. Haritada ise ZzZ şekilde uyku işareti çıkıyor. Son çare cihazı şarj istasyonundan alıp uzun süre kapatma tuşuna basarak açıp kapatmak oluyor. Evde değilken bu sorunla karşılaştım temizlik yapamadım. Uyku modu kapatma yada neden uyku moduna girdiğini nasıl çözebiliriz. Uyku modundan çıkarmak için ne yapmalıyız. Benim fikrimce uyku moduna girme sebebi istasyonun duvara tam dayalı olması lazım fakat laminat parkenin çıkıntılı kısmından dolayı düz duramıyor ve zamanla kayıyor şarjdan çıkınca da uykuya geçiyor. Görseli ekledim
duz zemine yerlestirip deneyin olmadı sıfırlayıp bastan kurulum yapın sorun devam ediyorsa arıza var demektir

xazxaz10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Lisans öğrencisi
Konular