Yardım Mi Unlock Tool Fastboot Modda Telefonu görmüyor.

roothunder

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 5
Konular
2
Merhaba arkadaşlar. Redmi note 5 miui 11 eu orjinal romlu telefonumu root etmek istiyorum. Oem kilit açma kısmında sorun yaşıyorum.
Gerekli izni aldım. Hesabı telefonla eşleştirdim.
Mi unlock tool üzerinde de giriş yaptım. Her şeyi gerektiği gibi yaptım. Ama fastboot moduna geçince cihazı görmüyor mi unlock tool. Sadece driver yükle şeysini yapınca yüklendi diyor.
Kabloda ya da cihazda sorun yok. Normalde dosya aktarımı yaparken sıkıntı yaşamıyorum. Sadece mi unlock tool görmüyor cihazı.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Seriously? Bunu reddit'te de gormustum ama umrumda bile olmamisti. Saatlardir suren izdirabin sebebi bu mudur yani? Aglamak istiyorum sayin seyirciler.

Bu arada bunun sebebini bilen var mi? Neden boyle bir sey oluyor? Cok onceden farkli bir seyde de benzer bir sorun yasadigimi hatirladim simdi.
evet sorunun çözümü budur çünkü bazı programlarda dil den kaynaklı dizin yolundaki türkçe harfler programları bazen sorunlu hale getirebiliyor

Oyla:

KonradVictorson

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
RedMi Note 8
Konular
0
evet sorunun çözümü budur çünkü bazı programlarda dil den kaynaklı dizin yolundaki türkçe harfler programları bazen sorunlu hale getirebiliyor
Bilgisayarimin dili Ingilizce aslinda ama kullanici adimda bosluk var, yani mumkun. Tesekkurler aciklama icin.

Oyla:

r34_addicted

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Xiaomi 12T Pro modelinde 1 saat uğraştım ve sonunda çözümü buldum. Xiaomi tools programını indiriyorsunuz ve karşınıza indirilmesi gereken driverlar var uyarısı veriyor. Evet diyorsunuz 10 saniyede hemen indiriyor. Sonrasında xiaomi unlock programına giriyorsunuz ve telefonunuzu görüyor.

Oyla:
Üst Alt