Yardım Mi TV stick kumandasız kullanım

kabloluayfon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
osman
Cihazım
samsung
Konular
0
ileride bu sorunu yaşayan arkadaşlar için bir bilgilendirme yazayım. Sorunu yaşayan arkadaşlar google home uygulamasını yükleyerek içindeki kUmandadan tamamen kontrol edebiliyorlar. Eşleşme kodu mistick de beliriyor google home uygulamasına giriyorsUnuz ve tamamen kontrol edebiliyorsUnuz.
Üzerinden çok zaman geçmiş bilmiyorum cevaplar mısınız ama google home içindeki kumandayı bir türlü bulamadım, yalnızca siz dile getirmişsiniz hiçbir yerde de bulamadım. Google Home içerisinde kumandayı nasıl açabilirim? Mi stick cihazın kumandası kayıp ekran açık ancak boş boş bakışıyoruz :)

cingibi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
osman
Cihazım
xiaomi
Konular
0
Üzerinden çok zaman geçmiş bilmiyorum cevaplar mısınız ama google home içindeki kumandayı bir türlü bulamadım, yalnızca siz dile getirmişsiniz hiçbir yerde de bulamadım. Google Home içerisinde kumandayı nasıl açabilirim? Mi stick cihazın kumandası kayıp ekran açık ancak boş boş bakışıyoruz :)
bu uygulamayı kurun sanırım o uygulamanın adı değişti

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Bu uygulama işini görür hocam.

Üst Alt