Yardım Mi TV stick kumandasız kullanım

delibalta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi5
Konular
32
Arkadaşlar bir tanidiktan kumandasi olmadan cihazı aldım ve telefon üzerinden Bluetooth kumanda uygulamalarının hicbiriyle eşleştirme yapamadım çünkü pin eşleştirme ekranı geliyor, cihaz üzerinde kontrolum olmadıgi icin eşleştir onayını veremiyorum telefonda eşleştir desemde olmuyor. Birde aynı wi-fi ağı yoluyla kumanda uygulamalari eslesiyormus ama cihazı kontrol edemediğim icin evdeki wi-fi ağına baglayamiyorum, çözüm yolu varmıdır?

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4

Bu uygulama ile android telefonları kumanda olarak kullanabilirsin.

yasin.yasin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin Şıracı
Cihazım
Mi Mix2
Konular
4
Arkadaşlar bir tanidiktan kumandasi olmadan cihazı aldım ve telefon üzerinden Bluetooth kumanda uygulamalarının hicbiriyle eşleştirme yapamadım çünkü pin eşleştirme ekranı geliyor, cihaz üzerinde kontrolum olmadıgi icin eşleştir onayını veremiyorum telefonda eşleştir desemde olmuyor. Birde aynı wi-fi ağı yoluyla kumanda uygulamalari eslesiyormus ama cihazı kontrol edemediğim icin evdeki wi-fi ağına baglayamiyorum, çözüm yolu varmıdır?
usb üzerinden mouse bağla.

yasin.yasin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin Şıracı
Cihazım
Mi Mix2
Konular
4

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
o zaman bluetooth klavye ve mouse bağlasın. klavye ile eşleşme şifresini yazabilir. bağlantıyı sağlar.
Adam TV'de çıkan kodu onaylamak için "Eşle" butonuna basamıyorum diyor. Bluetooth klavyenin bağlanması içinde eşle butonuna tv'de basması ve onaylaması gerekir. Öyle değil mi??
Hayır yardımcı olmak istiyorsunuz eyvallah. Ama öncelikle dinlemek ve anlamak gerekir destek için. Adamın direk wifi üzerinden dediğim kendi sertifikalı uygulaması ile sticki kontrol etmekten başka hem kolay ve hemde kısa yolu yok. Varsa da eğer senin bulacağın bir yöntem olmayacağı benim nazarımda kesinleşti.

delibalta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi5
Konular
32
Adam TV'de çıkan kodu onaylamak için "Eşle" butonuna basamıyorum diyor. Bluetooth klavyenin bağlanması içinde eşle butonuna tv'de basması ve onaylaması gerekir. Öyle değil mi??
Hayır yardımcı olmak istiyorsunuz eyvallah. Ama öncelikle dinlemek ve anlamak gerekir destek için. Adamın direk wifi üzerinden dediğim kendi sertifikalı uygulaması ile sticki kontrol etmekten başka hem kolay ve hemde kısa yolu yok. Varsa da eğer senin bulacağın bir yöntem olmayacağı benim nazarımda kesinleşti.
İşte bir sorunda orda çıkıyor hocam cihazı evdeki wi-fi ağına kontrol edemeden nasıl bağlayabilirim? mümkün değil gibi gözüküyor, belki telefondan stick üzerine yansıtılacak bir barkod okuma yoluyla yapılabilir ama nasıl olur bilmiyorum

yasin.yasin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin Şıracı
Cihazım
Mi Mix2
Konular
4
Uygunsuz Dil
o zaman gidip cihazın orijinal kumandasını alması gerekli. mi boxta usb olduğu için yazmıştım. mi stickte usb yoksa dediğin gibi eşleme yapamaz. sende cevap yetiştireceğine yapabileceği bişey yazardın.

lemaynak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ayhan
Cihazım
Note8Pro
Konular
0
Aynı sorunu bende yaşadım mevcut kumanda çalışmamışti. Komşudan kumanda aldım. Öyle işleme aldım diğer cihazları. Diğer taraftan maalesef mümkün değil. İlla eşleştirme onayı gerekiyor

sofu44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha yasin ö
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
1
ileride bu sorunu yaşayan arkadaşlar için bir bilgilendirme yazayım. Sorunu yaşayan arkadaşlar google home uygulamasını yükleyerek içindeki kUmandadan tamamen kontrol edebiliyorlar. Eşleşme kodu mistick de beliriyor google home uygulamasına giriyorsUnuz ve tamamen kontrol edebiliyorsUnuz.

Üst Alt