Yardım Mi tv stick kumanda sorunu

könig1234

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
mi a2 lite
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MDZ-24-AA
Telefon Modeli
mi tv stick
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba bir hafta önce almış olduğum mi tv stick cihazımı sorunsuz kullanırken dün açtığımda kumandanın çalışmadığını gördüm ve hiç bir şekilde kumanda ve cihaz arasındaki irtibatı sağlayamadım. Daha sonra telefonuma android kumanda programı indirip cihazı kullanabildim fakat kumanda düzelir umuduyla cihazı sıfırladım. Şimdi cihaz sıfırlandıktan sonra açılır açılmaz kumanda bağlanma ekranı geliyor ama ne yazık ki kumanda yine bağlanmıyor. Bu sefer wifi bağlı olmadığı için telefondan da kumanda edemiyorum. Cihazı hiç bir şekilde kullanamıyorum. Bunun bir çözümü var mıdır ? yardımcı olabilirseniz sevinirim.. herkese iyi günler...

könig1234

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
mi a2 lite
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yardım edebilecek kimse yok mudur ?

Oyla:

Şamxal93

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şamxal
Cihazım
Honor 70
Konular
0
Merhaba bir hafta önce almış olduğum mi tv stick cihazımı sorunsuz kullanırken dün açtığımda kumandanın çalışmadığını gördüm ve hiç bir şekilde kumanda ve cihaz arasındaki irtibatı sağlayamadım. Daha sonra telefonuma android kumanda programı indirip cihazı kullanabildim fakat kumanda düzelir umuduyla cihazı sıfırladım. Şimdi cihaz sıfırlandıktan sonra açılır açılmaz kumanda bağlanma ekranı geliyor ama ne yazık ki kumanda yine bağlanmıyor. Bu sefer wifi bağlı olmadığı için telefondan da kumanda edemiyorum. Cihazı hiç bir şekilde kullanamıyorum. Bunun bir çözümü var mıdır ? yardımcı olabilirseniz sevinirim.. herkese iyi günler...
Merhaba aynı sorun bende de var. Siz çöze bildiniz mi?

Oyla:

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Merhaba aynı sorun bende de var. Siz çöze bildiniz mi?
Kumandanın açma kapama tuşuna 15 -30 saniye basarak tanıtma şeklinde bir işlem yapıldığı bir video izlemiştim
Bir başka videoda resetlemek için orta tuş ve sola ok tusuna basıp basılı tutarak yapılıyordu deneyebilirsiniz

Oyla:

cprogrammer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umit Kabuli
Cihazım
Redmi 8
Konular
11
Cihazı fişten çıkartın . Fişe tekrar takıp ses açma ve ok tuşlarına basılı tutun. Çıkan kurtarma menüsünden Wipe data factory reset'i seçip evet deyin.
Kumanda kendi ROM güncellemesi yarım kalmış olabilir. Kurtarma menüsünde çalışmıyorda kapak altnda 6 pinli sbir hizmet portu var. Ordan ilgili servis ROM atabilir tahmin ediyorum.

Oyla:
Üst Alt