Soru Mi tv box ile box s arasın da ne fark var

selcuktunc55

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
iphone 6s pl
Konular
56
Yeni modeli ile eskisi arasın da kaldım hangisini almalı ve eskisinde telefon görüntüsünü tv ye yansıtma var mı?

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ferdigoren

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Xiaomi 8 Lite
Meslek
Grafik & Kurgu
Konular
21
Xiaomi Mi Box S 4K Android TV bunda normal tv kanallarını izleme yapabiliyor muyuz kanal d vs? Çanak anten den yanş

Oyla:

ahmetkartal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco X3
Konular
7
Normal tv kanallarını izleyemezsiniz. O sadece android yazılımı olan ve hdmi ile televizyona bağlanan bir cihaz ama iptv server satın alarak uydu kanallarını mi box üzerinden izleyebilirsiniz.

Oyla:

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
Xiaomi Mi Box S 4K Android TV bunda normal tv kanallarını izleme yapabiliyor muyuz kanal d vs? Çanak anten den yanş
Cihazda uydu girişi yok. Zaten uydu girişli android tv box cihazlarınıda kimse önermiyor. 5 ay kadar android tv cihazları araştırdım. 3 ay kadar önce Cepport tan Mi Box S 4K yı aldım. Netflix Youtube sorunsuz. İptv de mevcut. Live tuşuna iptv mi de tanıttım. Kumandadan Netflix e İptv ye tek tuşla girebiliyorum. (İptv netinize ve aldığınız iptv server ına göre kasabiliyor bilginize) Youtube içinse sesli asistana komut vererek zaten arama yapabiliyorsunuz. Cihaza uyumlu bir chrome yok. Chromu apk olarak kurmanız gerekmekte ve bu yüzdende chrome kullanırken mouse kullanmak zorunda kalıyorsunuz bir nevi bilgisayar gibi oluyor. (Kumandadan kullanmayı çözemedim) 3 aydır kullanıyorum ve memnunum.

Oyla:
Üst Alt