Mi TV Box 273 TL - Akıllı Lamba 16$ ve Çeşitli İndirimler - Black Friday İndirimleri

Umut_R

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
GM 5 plus
Konular
0

Şuan flashindirimde hocam ürün yani kuponsuz direk indirim alacaksanız şimdi alabilirsiniz. Daha öncede sanırım bu fiyattan aldınız.
Aynen bu fiyattan aldım ek olarak 9 tl civarı kargo sigortalama ekledim. Şu anda bir ürün daha sipariş etsem aynı kargoyla gelmez mi. İkincide de kargo sigortalatma yapmama gerek olur mu

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174
Aynen bu fiyattan aldım ek olarak 9 tl civarı kargo sigortalama ekledim. Şu anda bir ürün daha sipariş etsem aynı kargoyla gelmez mi. İkincide de kargo sigortalatma yapmama gerek olur mu

bence sigorta yaptırmayın ben şimdiye kadr hiç yapmadım. Aynı kargo ile gelmez gelmemesi daha iyi gümrüğe falan takılmadan direk gelir.

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Hocam ürünler evime ptt kargoyla mı gelecek bizim burdakiler yurt dışından gelen ürün olunca kapının önüne fırlatıyo geçenekrde aliexpressten kılıf ve şarj adapötür almıştım dış kapının oraya koymuşlar başkası görse alıp giderdi.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174
Hocam ürünler evime ptt kargoyla mı gelecek bizim burdakiler yurt dışından gelen ürün olunca kapının önüne fırlatıyo geçenekrde aliexpressten kılıf ve şarj adapötür almıştım dış kapının oraya koymuşlar başkası görse alıp giderdi.

Hocam eğer takipsiz ise öyle yapıyorlar ama takip kargo ise hayatta bırakamaz o şekilde başına bela alır :D

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Hocam eğer takipsiz ise öyle yapıyorlar ama takip kargo ise hayatta bırakamaz o şekilde başına bela alır :D

Normal ücretsiz kargosu da takipli de mi hocam takipli olması için ayrıca para ödeyecek miyim?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam sanırım bide mi band 3 ün fiyatı güncellenmiş sitede 128 tl olarak gözüküyor

Son düzenleme:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174
Normal ücretsiz kargosu da takipli de mi hocam takipli olması için ayrıca para ödeyecek miyim?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam sanırım bide mi band 3 ün fiyatı güncellenmiş sitede 128 tl olarak gözüküyor

Hocam bazı ürünlerde takipli kargo ücertsiz zaten bazılarında cuzi bir miktar istiyor kargo seçeneklerinden bakabilirsiniz.

Evet band 3 fiyatı 24 dolar oldu hocma arttı biraz

Üst Alt