Yardım Mi True Wireless Earphones 2, Sol taraf şarj olmuyor

fusuf

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf Usta
Cihazım
Xiaomi A3
Konular
1
Merhabalar 1 hafta önce aldığım Xiaomi Mi Kablosuz kulaklık şu an sol taraf şarj almıyor. Sağ taraf sorunsuz bir şekilde çalışırken ne kadar uğraşsam da sol taraf şarj olmadı.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

aalperdemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
4
Hocam 1 hafta arayla hem kendime hem eşime aldım. 3.gün eşiminki çalışmadı aynı sorun bende de oldu. Garantiye cihaz göndermek hiç işim değildir. Bir Multimetre bir lehim aleti kullanarak kendim hallettim. Kablolar arasındaki temassızlığı tespit edip hangi kabloda sıkıntı var buldum ve lehimledim. Eğer eliniz yatkınsa yapın ama değil ise bir elektrikçiye götürüp tespit ettirip yaptırın. Zira kablolar inanılmaz ince ve komple bozma ihtimaliniz var.

Oyla:

fusuf

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf Usta
Cihazım
Xiaomi A3
Konular
1
Hocam 1 hafta arayla hem kendime hem eşime aldım. 3.gün eşiminki çalışmadı aynı sorun bende de oldu. Garantiye cihaz göndermek hiç işim değildir. Bir Multimetre bir lehim aleti kullanarak kendim hallettim. Kablolar arasındaki temassızlığı tespit edip hangi kabloda sıkıntı var buldum ve lehimledim. Eğer eliniz yatkınsa yapın ama değil ise bir elektrikçiye götürüp tespit ettirip yaptırın. Zira kablolar inanılmaz ince ve komple bozma ihtimaliniz var.
Hocam iade etmek istiyorum ama bilemedim kendim yapabilir miyim fazla video ve dokumanda yok

Oyla:
Üst Alt