Yardım Mi True Wireless Earbuds Basic 2 kulaklık çalışmıyor.

Fatma irem

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatma irem
Cihazım
Kulaklık
Konular
1
Sağ tarafın ışığı dahi yanmıyor. Bilenler yardımcı olabilir mi?

firat36

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fırat
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
2
Merhaba. Benim 2 hafta önce aldığım bu model kulaklık 1 hafta çok güzel sorunsuz çalışmasına rağmen 2. Haftasında kulağımda aktif haldeyken telefon görüşmesine cevap verdiğim sırada kulaklıktan ses gelip gitmediğini farkettim Bluetooth bağlantısı devam ediyordu. Şarjı bitti heralde dedim ama 3 saatte bitmesi mümkün değildi ben yine de kutusunda şarj olsun diye beklettim ışığı da yanmıyordu. Hepsiburada'dan onarım talebi oluşturdum. Şu anda ürünüm hala yolda görünüyor. Ve onarım talebi için kargo kodunu 2 gün bekledim. Uzun yazdığım için özür dilerim. Tüm detayları bu modeli kullanan ve bu sorunu yaşayan arkadaşların bilmesini istedim. Benim arızalanan kulaklığı da sağ kısımdı.

Oyla:

Kalemero

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Samsung note 8
Konular
0
Çalışmayan kulaklığa basılı tutup kutuya koyun. Ama basılı tutmaya devam edin kutunun icindede bir süre sonra çalışacaktır..

Oyla:

firat36

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fırat
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
2
Merhaba. Benim 2 hafta önce aldığım bu model kulaklık 1 hafta çok güzel sorunsuz çalışmasına rağmen 2. Haftasında kulağımda aktif haldeyken telefon görüşmesine cevap verdiğim sırada kulaklıktan ses gelip gitmediğini farkettim Bluetooth bağlantısı devam ediyordu. Şarjı bitti heralde dedim ama 3 saatte bitmesi mümkün değildi ben yine de kutusunda şarj olsun diye beklettim ışığı da yanmıyordu. Hepsiburada'dan onarım talebi oluşturdum. Şu anda ürünüm hala yolda görünüyor. Ve onarım talebi için kargo kodunu 2 gün bekledim. Uzun yazdığım için özür dilerim. Tüm detayları bu modeli kullanan ve bu sorunu yaşayan arkadaşların bilmesini istedim. Benim arızalanan kulaklığı da sağ kısımdı.
hepsiburada ürün bedelini iade etti oysa ki kulaklıktan çok memnundum. Basılı tutup kutusuna takmayı denemedim hiç keşke göndermeden önce deneseydim :)

Oyla:

mcoban

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Mi true
Konular
0
Çalışmayan kulaklığa basılı tutup kutuya koyun. Ama basılı tutmaya devam edin kutunun icindede bir süre sonra çalışacaktır..
Sırf size teşekkür etmek için kayıt oldum siteye. Az daha atıyordum bir kenara cihazı. Gerçekten çalıştı bu şekilde yapınca. Teşekkürler tekrardan.

Oyla:
Üst Alt