Yardım Mi Telefon önerisi

gkhnn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gokan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
13
Arkadaşlar merhaba,

Yaklaşık 4000 ₺ bütçe ile sıfır, garantili bir Mi cihaz almak istiyorum. Redmi'ye çok sıcak bakmıyorum ama öneriniz olursa da değerlendiririm.
İyi bir kamera
Beni uzun yıllar götürecek ve kasma yapmayacak bir donanım.
Amoled ekran akıcılık açısından da 60Hz üstü olsa iyi olur.

Şu anki piyasayı bilmediğim için fiyatı kafadan 4K dedim ama 5K ya kadar çıkabilirim. Şu anda mi 8 lite kullanıyorum, kamerası yetersiz olmaya başladı ve donanım artık çok yetersiz kaliyor. Bu belirttiğim özelliklere göre bir cihaz onerir misiniz?

Teşekkürler.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Arkadaşlar merhaba,

Yaklaşık 4000 ₺ bütçe ile sıfır, garantili bir Mi cihaz almak istiyorum. Redmi'ye çok sıcak bakmıyorum ama öneriniz olursa da değerlendiririm.
İyi bir kamera

Şu anki piyasayı bilmediğim için fiyatı kafadan 4K dedim ama 5K ya kadar çıkabilirim. Şu anda mi 8 lite kullanıyorum, kamerası yetersiz olmaya başladı ve donanım artık çok yetersiz kaliyor. Bu belirttiğim özelliklere göre bir cihaz onerir misiniz?

Teşekkürler.
Su zamanda o fiyata garantili istediniz segmentte bir cihaz imkansız hocam

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Arkadaşlar merhaba,

İyi bir kamera

Teşekkürler.
hoam 4950 ye m52 5 g öneririm ( internetten ALMALISINIZ mağazaya SAKIN gidip almayın yoksa kazık atarlar size ) , içinde sd 778g var geekbench tek çekirde 750 çok çekirdek 2950 ye kadar puan alabiliyor , gpu olarak andreno 642L kullanıyor ( andreno 640 ın biraz kısılmış hali gibi düşünün ) oyunları full grafiklerde 60 fps oynayabilirsiniz ( oyun da desteklerse ) ve kamerası gayet iyi , bataryası çok iyi ayrıca 120 hz amoled

Decidueye

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Savcı
Cihazım
Poco x3 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Bence custom rom atarak poco kullanabilirsiniz neredeyse mi hissiyatı veriyor garanti konusu biraz sıkıntı oluyor ama

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Poco X3 GT sanki en iyisi ,oyun şampiyonu işlemcisi ile gerçektende en iyisi olmalı, m52'ye fark atmaz mı sizce de ? Ne dersiniz?

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
M52 5g geekbench skoru daha yüksek almış hakikaten, aslında bencede ekranı daha kaliteli, hafiflik incelik konusunda çığır atlamış Samsung ,süper amoled ayrı bir keyif verebilir ama alacak kişiler iyice araştırıp öyle almalı, mediatek 1100 vs sndrgn 778g oyun performansı mesela...

Üst Alt