Soru Mi Tarayıcı

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Ben chrome kullanmayı oldum olası sevmedim, ne zaman 3 4 günlük bir gezinti yapılsa 1 gblara çıkan depolama alanı kullanımı, cpuyu sonuna kadar kullanması tak ettiriyor telefona. Her android telefonun da şu aptal tarayıcı ile anlaşması çok rahatsız edici. Belki rootlu cihazlarda kaldırılabiliyordur ama ben kendimce kullanmama çözümünü tercih ettim. Mi tarayıcı aslında akıcı ve aktif depolama olarak, çerez kullanımı da diğerleri gibi değil pek. Mi tarayıcı ile ilgili iki sorun var feedbacklere yazılıyor ama ne kadar dikkate alıyorlar bilmiyorum, sonuçta büyük çoğunluk chrome ya da uc browser müdavimi olmuş, her neyse bu iki sorundan birisi bir sitede gezindikten sonra aynı sekmeden farklı bir siteye girmek istediğimizde tarayıcı ekranı bembryaz oluyor ve klavyede tuşa bastıkça ekran görünüyor, yani her klavye hareketiniz sanki disko topu gibi ekranı oynatıyor, bu sorunu yaşayan var mı eğer birtek bendeyse eski sürüme alacağım, bir diğeri de google'ın YouTube videolarını arama sayfasında önizleme kararından sonra ne zaman sayfayı kaydırmak istesem videolar önizleme ekranında kasıyor olması, bu cihazın kasması da çok komik geliyor o ekranda. Bunu da deneyimleyen arkadaşlar varsa belirtirse sevinirim.

Kafkef

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Pocophone F1
Konular
5
Egdeyi tavsiye ederim. Alıştım başka tarayıcı kullanamıyorum. Karanlık mod. Reklam engelleyici. Ve en sevdiğim sekme çubuğunun altta olması alternatifsiz yapıyor benim için edgeyi. Chroma daki çeviri özelliği de var daha ne olsun.

Oyla:

eray0687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Meslek
boş gezenin boş kalfası
Konular
21
Egdeyi tavsiye ederim. Alıştım başka tarayıcı kullanamıyorum. Karanlık mod. Reklam engelleyici. Ve en sevdiğim sekme çubuğunun altta olması alternatifsiz yapıyor benim için edgeyi. Chroma daki çeviri özelliği de var daha ne olsun.
Haber akışı kapatılabilir mi?

Oyla:

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Keşke kapatılsa hocam çok saçma bi donma yaşanıyor sanki nvidia ekran kartıyla oyunlarda sis bulutuna dalmış gibi hissettiriyor.

Operanın hangi sürümü hocam lite var mini var normal var beta var siz hangisindesiniz
Normal olanı kullanıyorum, bi sorun yaşamadım.

Oyla:
Üst Alt