Yardım Mİ STİCK Kumandasını Kayıp Ettim

Blu01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mİ SCOOTER PRO2
Konular
1
Merhaba Mi TV stick kandamı kayıp ettim ve televizyon internete bağlı değil telefonu kumanda olarak bağlamanın bir yollu varmı.Telefondaki uygulama ile Bluetooth eşleşme onayı istiyor bir yol varmı bilgisayar dan telefon dan bağlantı vs.

ardaokann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Okan
Cihazım
Mi stick
Konular
0
Merhaba Tv stick kumandası Mi Store mağazalarında satılmaktadır, hatta forum marketin Telefon ile Sipariş Hattı 0 850 307 3171 sipariş verebilirsiniz.
Hocam yardım edermisin mi sitck kumandayı tanımıyor yeni kumanda aldım onuda tanımıyor ne yapabilirim

Oyla:

KinZhuLL

🇹🇷
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
12S Ultra
Konular
7
Hocam yardım edermisin mi sitck kumandayı tanımıyor yeni kumanda aldım onuda tanımıyor ne yapabilirim
Home tuşu ve daire olan tuşu basılı tutunca kumanda pairing moda geçer bağlanırlar

Oyla:

cprogrammer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umit Kabuli
Cihazım
Redmi 8
Konular
11
Önceden, Geliştirici Seçenekleri'ni ve USB debugging'i aktif hale getirdiyseniz adb üzerinden bağlandıktan sonra (kablosuz veya usb üzerinden) scrcpy.exe programı ile windows'dan çubuğa ulaşabilir bilgisayarın klavye , mouse, touchpad'ini kullanabilirsiniz.
Önceden USB ayıklama modunu açmadısanız yine adb üzerinden bunu yapmak mümkün. Ama biraz karmaşık bir işlem. anlatılmış...

Oyla:
Üst Alt