Çözüldü Mi Stick Factory Reset (bluetooth sorun)

ta libertyonly

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
libertyonly
Cihazım
mi40
Konular
1
Selam arkadaşlar,
Mi Stick üzerine FX ile dosya atmaya çalışırken yanlışlıkla Mİ Stick bluetooth kapattım, kumanda bağlantım gitti ve kumanda kullanamadığımdan bluetooth'u tekrar açamıyorum. FActory reset araştırdım ancak Mİ TV box yöntemi bunda işe yaramıyor, bluetooth'i kumandasız nasil aktif edebilirim veya fabrika ayarlarına nasıl dönebilirim yardım lütten.

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
telefonunuza android tv kumandası yükleyip deneyin

luxor35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
caner
Cihazım
mi stick
Konular
0
Merhaba konuyu hortlatıyorum belki ama aynı hatayı bende yaptım maalesef ,bluetooth u açamıyorum. Hangi kumanda programını kurmam gerek ? Kurduklarımın hiçbiri işe yaramadı. Ya da başka bir yöntem bulan oldu mu? Yardımcı olabilirseniz sevinirim....

omerozgvn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
4
Merhaba konuyu hortlatıyorum belki ama aynı hatayı bende yaptım maalesef ,bluetooth u açamıyorum. Hangi kumanda programını kurmam gerek ? Kurduklarımın hiçbiri işe yaramadı. Ya da başka bir yöntem bulan oldu mu? Yardımcı olabilirseniz sevinirim....
Hocam bu sorunu nasıl çözdünüz ?

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Hocam bu sorunu nasıl çözdünüz ?
Hocam Android TV Kumanda uygulaması ile WiFi üzerinden kontrol edebiliyorsunuz. Kurulum sırasında ekranda çıkan kodu uygulamaya girip erişim sağlıyorsunuz ama android TV remote servis uygulaması güncellendiği için kurulum öncesi güncelleştirmeleri kaldırmak gerekiyor. Siz yine deneyin isterseniz.

Üst Alt