Uygulama Mi Sports V.2.1.5 [Miui Türkiye Ekibi]

anhtrc1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
8.0
Cihazım
mi 9t
Konular
4
Gelen aramalarda isim gösterme ayarı varmı arkadaşlar

postman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
levent
Cihazım
mi 5
Konular
0
bu uygulamanın markette ki mi fit uygulamasından farkı nedir?

postman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
levent
Cihazım
mi 5
Konular
0
Arkadaşlar çalışmalarınızı tebrik ediyorum fakat marketteki mi fit uygulaması zaten türkçe buradakinin farkı nedir? Sizden ricam eğer başarabilirseniz lütfen arayan ismi gösteren versiyonunu türkçeye cevirirseniz daha iyi olur. İyi çalışmalar

actorrr2001

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selim
Cihazım
Xiomi 5
Meslek
Turizm
Konular
0
Mi Band 2'mi ilk aldığımda MiFit uygulamasını kurarak cihazımı çalıştırdım ama daha sonra Samsung J5 telefonumla Band 2 arasındaki iletişim koptu. Bayadır da telefonuma cihazı bağlayamıyorum. Bluetooth'u telefonumdan kapatıp açtıktan sonra eşleşecek cihazlar listesinde Mi Band 2 görünmesine rağmen üstüne bastığımda bir süre sonra iletişim kurulamadı mesajı veriyor ve eşleşemiyor. Mi Fit uygulamasını kaldırıp yeniden kurarak denedim ama olmadı. BToolKit uygulamasını kurarak oradan eşleştireyim dedim ama uygulama Band'ı bulamadı. MI Sports uygulamasını appstore'dan bulamadım. Notify & Fitness for MiBand uygulamasını yine appstore'dan indirdim ama o da band'ı bulamadı. Ne yapayım, bu bilekliği çöpe mi atayım?:@;(envy~~

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Arkadaşlar çalışmalarınızı tebrik ediyorum fakat marketteki mi fit uygulaması zaten türkçe buradakinin farkı nedir? Sizden ricam eğer başarabilirseniz lütfen arayan ismi gösteren versiyonunu türkçeye cevirirseniz daha iyi olur. İyi çalışmalar
Marketteki son sürüm fakat eksik Türkçe çeviri olabiliyor. Buradaki tam Türkçedir. Fark budur

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Mi Band 2'mi ilk aldığımda MiFit uygulamasını kurarak cihazımı çalıştırdım ama daha sonra Samsung J5 telefonumla Band 2 arasındaki iletişim koptu. Bayadır da telefonuma cihazı bağlayamıyorum. Bluetooth'u telefonumdan kapatıp açtıktan sonra eşleşecek cihazlar listesinde Mi Band 2 görünmesine rağmen üstüne bastığımda bir süre sonra iletişim kurulamadı mesajı veriyor ve eşleşemiyor. Mi Fit uygulamasını kaldırıp yeniden kurarak denedim ama olmadı. BToolKit uygulamasını kurarak oradan eşleştireyim dedim ama uygulama Band'ı bulamadı. MI Sports uygulamasını appstore'dan bulamadım. Notify & Fitness for MiBand uygulamasını yine appstore'dan indirdim ama o da band'ı bulamadı. Ne yapayım, bu bilekliği çöpe mi atayım?:@;(envy~~
Bir mi cihazı ile band'ı test edin. Sorunsuzca bağlanıyorsa problem yok demektir. Bağlanmıyorsa donanım problemi var demektir. Mi cihazı ile dene diyorum çünkü tam uyumlu olduğu için söylüyorum

Üst Alt