Yardım Mi Smart Band 5 Ekran açılmıyor.

fgökçe

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
faile
Cihazım
mi smart band 5
Konular
1
Merhaba, yeni satın aldığım mi smart band 5 akıllı bilekliğimin ekranı kapandı açılmıyor. En son havuza girdim. Sonra çantamda kaldı ve sarjı bitmiş bir şekilde buldum. Ekran yoktu. Sarj ettim titreşim uyarıları vardı başlarda ve telefona bağlıydı sarj alıyordu. Şuan telefona da bağlanmıyor. Ürünü trendyoldan Türkiye garantili diye aldım ama sanıyorum ithalatçı garantili. Namütenahi bilişim diye bir firma kaşesi var. Fakat ne faturada ne kaşede bir telefon yok. Firmaya ulaşamıyorum. Ne yapmam lazım başına gelen yada bilgi sahibi biri yardımcı olursa çok sevinirim.

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Bende Mi band 5 almayı düşünüyordum. Şimdi kararsız kaldım. Türkiye garantili deyip muhatap için tek bir telefon bile bulamamak çok kötü.

Oyla:

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Bende Mi band 5 almayı düşünüyordum. Şimdi kararsız kaldım. Türkiye garantili deyip muhatap için tek bir telefon bile bulamamak çok kötü.
Türkiye distribütör garantili alınırsa muhatap bulunabilir.
Merhaba, yeni satın aldığım mi smart band 5 akıllı bilekliğimin ekranı kapandı açılmıyor. En son havuza girdim. Sonra çantamda kaldı ve sarjı bitmiş bir şekilde buldum. Ekran yoktu. Sarj ettim titreşim uyarıları vardı başlarda ve telefona bağlıydı sarj alıyordu. Şuan telefona da bağlanmıyor. Ürünü trendyoldan Türkiye garantili diye aldım ama sanıyorum ithalatçı garantili. Namütenahi bilişim diye bir firma kaşesi var. Fakat ne faturada ne kaşede bir telefon yok. Firmaya ulaşamıyorum. Ne yapmam lazım başına gelen yada bilgi sahibi biri yardımcı olursa çok sevinirim.
Cihazınız evofone garantili değilse ithalatçı garantilidir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

Razem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Mi note 10
Konular
1
Bu konuda ki arkadaşta sizinle aynı sorunu yaşamış nasıl çözmüş durumu açıkçası fikrim yok bu konuyu görmüş olabilirsiniz ama yine de mesaja ekleyim.

Ekleme:
internette çıkan telefon bu

NAMÜTENAHİ BİLİŞİM İNŞAAT A.Ş.0212 662 66 760212 662 54 40ŞENLİKKÖY MAH. ŞEHİT İLHAN YALÇIN SOK. NEPTÜ SİTESİ NO: 2/1-7

Son düzenleme:
Oyla:

fgökçe

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
faile
Cihazım
mi smart band 5
Konular
1
Çok teşekkür ederim, bende herhangi bir servis bilgisi de yok. İlgili yerlere şikayetimi yazdım. Tüketici hakem heyetine de başvuracağım. Alalı 1 buçuk ay oldu gerçekten inanılmaz.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Türkiye distribütör garantili alınırsa muhatap bulunabilir.

Cihazınız evofone garantili değilse ithalatçı garantilidir.

Hatalı bilgi vermişsiniz hocam. Evofone dışında 4 farklı distribütör daha var. Namütenahi de bu distribütörlerin çalıştıkları kurumlardan biri.

fgökçe faturanız üzerinde iletişim bilgilerinin olması gerekli. Eğer bulunmuyorsa trendyol ile iletişime geçerek satıcı firma bilgilerine ulaşabilirsiniz. Satıcı firma size garanti servisi iletişim bilgilerini verecektir.

Oyla:

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Hatalı bilgi vermişsiniz hocam. Evofone dışında 4 farklı distribütör daha var. Namütenahi de bu distribütörlerin çalıştıkları kurumlardan biri.

fgökçe faturanız üzerinde iletişim bilgilerinin olması gerekli. Eğer bulunmuyorsa trendyol ile iletişime geçerek satıcı firma bilgilerine ulaşabilirsiniz. Satıcı firma size garanti servisi iletişim bilgilerini verecektir.
Namütenahi Bilişim hakkında hiç bilgim yok yankış bilgi verdiğim için özür dilerim herkesten.

Oyla:

fgökçe

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
faile
Cihazım
mi smart band 5
Konular
1
Namütenahi Bilişime ulaşabildim geri dönücez dediler. Aradıklarında sadece ithalatçı firma olduklarını faturadaki firmanın muhatabım olacağı söylendi. Teknoteks firmasını aradım ilk baş çıkan kişiye sorunumu anlattığımda xiomia yetkili servise gönderin dedi, ithalatçı garantili ürün satmışsınız hangi servisi dedim sonra başkasına birşeyler sordu o kişi aldı güzelce ilgilendi. Ürün su geçirmiş birşeylerin değişmesi gerekirmiş 140 tl tutarmış minimum. Su geçiren üründen hayır gelmez dedi. Firmaya gönderin ilgilenelim dediler. Gerçekten kendime çok kızıyorum gelir gelmez neden ilgilenmedim garantisine servisine neden bakmadım diye. İlk kez başıma böyle bir şey geliyor. 1 buçuk ay önce aldığım saatim çöp oldu resmen.

Oyla:

ishakisik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İshak Işık
Cihazım
mi band 5
Konular
0
Namütenahi Bilişime ulaşabildim geri dönücez dediler. Aradıklarında sadece ithalatçı firma olduklarını faturadaki firmanın muhatabım olacağı söylendi. Teknoteks firmasını aradım ilk baş çıkan kişiye sorunumu anlattığımda xiomia yetkili servise gönderin dedi, ithalatçı garantili ürün satmışsınız hangi servisi dedim sonra başkasına birşeyler sordu o kişi aldı güzelce ilgilendi. Ürün su geçirmiş birşeylerin değişmesi gerekirmiş 140 tl tutarmış minimum. Su geçiren üründen hayır gelmez dedi. Firmaya gönderin ilgilenelim dediler. Gerçekten kendime çok kızıyorum gelir gelmez neden ilgilenmedim garantisine servisine neden bakmadım diye. İlk kez başıma böyle bir şey geliyor. 1 buçuk ay önce aldığım saatim çöp oldu resmen.
Merhaba, benzer bir sorunu ben de yaşıyorum. Mi band 5 aldım 1 ay geçmeden ekran gitti. Ben de trendyoldan almıştım. Ne trendyola ne de namütenahi bilişime ulaşabildim. Siz nasıl ulaştınız yazabilir misiniz. Teşekkür ederim.

Oyla:
Üst Alt