Soru Mi Severlerden yardım talebi

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
GM 9 pro cidden fiyatına göre hem amoled ekran, hem sd 660 işlemci ile yerli olduğu için ucuz gibi gözüküyor. Zaten şikayeti olan bir model değil. General Mobile cidden yapmış. Kamerası da fena değil.

caglar040

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Çağla
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Kullanıcı baban olacağı için ve fiyatlar uçtuğu için o fiyata yakın en fp General Mobile GM 9 Pro olduğu görünüyor,fiyatı 1700 lira.Sd 660 amoled ekran eski fiyatlar olsa redmi note 8 alın derdim ama o 2300 lira olmuş.

Haklısınız, fiyat yüksek olmuş.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şuan için bekleyin hocam, 2 3 gün boyunca bende çok fazla araştırma yaptım, dediğiniz fiyatlardaki ürünler çöp cihazlar, ya işlemci sorunlu yada ekranlar.

Siz ne önerirsiniz?

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Haklısınız, fiyat yüksek olmuş.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Siz ne önerirsiniz?
İlla ki cihaz almanız gerekiyorsa, saf androidde yerli tabir edilen ürünlere, kendi arayüzüne sahip ürünlerde ise giriş seviyesi Samsung/Huawei /Honor cihazlara göz atabilirsiniz. Yanlız bu cihazlardan çok beklentiniz olmasın.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
İlla ki cihaz almanız gerekiyorsa, saf androidde yerli tabir edilen ürünlere, kendi arayüzüne sahip ürünlerde ise giriş seviyesi Samsung/Huawei /Honor cihazlara göz atabilirsiniz. Yanlız bu cihazlardan çok beklentiniz olmasın.
Hocam yerli GM dışında hangi marka var düzgün ?

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hocam yerli GM dışında hangi marka var düzgün ?
İşin düzgünlük tarafına bakınca gm de düzgün bir cihaz üreticisi değil. Vestel, casper, gm, kaan vs daha bir çok marka, hiç birisi bir diğerinden daha iyi değil, özellikle giriş seviyesi cihazlara sahip çıkan üretici yok. ₺1500-2000 arasına bir ay önce orta seviye fp cihazı alabilirken bugün giriş seviyesi cihazlara mecbur kalıyoruz.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
İşin düzgünlük tarafına bakınca gm de düzgün bir cihaz üreticisi değil. Vestel, casper, gm, kaan vs daha bir çok marka, hiç birisi bir diğerinden daha iyi değil, özellikle giriş seviyesi cihazlara sahip çıkan üretici yok. ₺1500-2000 arasına bir ay önce orta seviye fp cihazı alabilirken bugün giriş seviyesi cihazlara mecbur kalıyoruz.
Haklısınız hocam. aslında yerli telefonlardan nefret ederim, çok çektim onlardan ; ama nedense GM9 Pro Android One dışında o kadar kötü durmuyor nedense. Güncelleme dışında pek bir problem teşil etmez gibi geliyor. Vestel zaten ZTE'DEN kopyala yapıştır diyor. İyi forumlar.

cagrialaf

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi Note 10
Konular
36
Ben babama Note 7 aldım kendisi ağır şartlarda çalışıyor bir de zırh kılıf aldım geçen seneden beri kullanıyor çok memnun. Oyun felan oynamadıkları için herhangi bir ekran sorunu da yaşamıyor büyüklerimiz. Uzun ömürlülük konusunda da sıkıntı çıkacağını zannetmem tavsiye ediyorum.

Üst Alt