Yardım Mi Router 3..Almayın..

• Konbuyu başlatan Amos
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 5
  • Görüntüleme 728

Amos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
barış
Cihazım
iphone 6
Konular
7
Arkadaşlar cihaza Çıkmış her turlu fw yi denedim.Router e ihtiyacim da kalmadı ama sadece kişisel cloud olarak kullanmak istiyorum.mi WiFi sürümünü bile kademeli olarak düşürdüm.yine bi fayda etmedi.Cihaz öyle tozlu tozlu duruyor ne zamandır.Bu cihazi kullanıp mi WiFi uygulamasından yararlanabilen var mi?

kemalozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 12 Lite
Konular
0
Hocam mi router 3 de ki bütün fwler sorunlu. Ama derseniz ben mi wifi uygulamasını kullanmak istemiyorum. O zaman size padavan kurmanızı tavsiye ederim. Routerlara da rom atılabiliyor. Padavan orjinal roma göre daha stabil çalışıyor en azından.

Oyla:

Amos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
barış
Cihazım
iphone 6
Konular
7
Hocam mi router 3 de ki bütün fwler sorunlu. Ama derseniz ben mi wifi uygulamasını kullanmak istemiyorum. O zaman size padavan kurmanızı tavsiye ederim. Routerlara da rom atılabiliyor. Padavan orjinal roma göre daha stabil çalışıyor en azından.

Hocam cihazda yapmak istediğim tek şey hdd bağlayıp kişisel bulut depolama olarak kullanmak.mi WiFi uygulamasında bu özellik mevcut ama eskiden güzel çalışan Uygulamayı güncellemeler ile mahvetmişler.zamaninda padavan kurdum çok güzel bi fw ama dediğim gibi istegim sadece kişisel cloud depolama

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oyla:

kemalozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 12 Lite
Konular
0
Hocam bana kalırsa padavanla hdd'yi ftp ye açmanız daha iyi olur çesitli dosya yöneticisi uygulamaları ile bağlanırsınız.

Mi router dışına çıkmak isterseniz freenas, nextcloud gibi alternatifler de mevcut benim bu konuda ki fikrim şimdilik bunlar.

Nextcloud'un uygulaması da güzel ayrıca.

Oyla:

Amos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
barış
Cihazım
iphone 6
Konular
7
Hocam bana kalırsa padavanla hdd'yi ftp ye açmanız daha iyi olur çesitli dosya yöneticisi uygulamaları ile bağlanırsınız.

Mi router dışına çıkmak isterseniz freenas, nextcloud gibi alternatifler de mevcut benim bu konuda ki fikrim şimdilik bunlar.

Nextcloud'un uygulaması da güzel ayrıca.

Hocam son olarak nextcloud uygulamasını openwrt ile kuracağım sanırım.ama telden bağlayınca server a değil de benim hdd ye direk atacak dosyaları doğru mu anladım?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oyla:

kemalozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 12 Lite
Konular
0
Nextcloud'un data klasörünü hdd'ye ayarlarsanız dosyalar direk hdd'ye gider.

Oyla:
Üst Alt