MIUI 11 Mi RooM MIUI 11 Beta 20.3.26

kueens

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
mi5
Konular
9
Merhabalar, redmi note 7 günbcelledim , izinlerkonusunda çoksorun çıkartıyor. whatsapp ve whatsapp business da foto gönderip alamıyorum , izinlere giriyorum tüm izinleri veriyorum düzelmiyor. playt store da uygulamaların %80 i güncellenemiyor güncelleme başarısız hatası veriyor özellikle google ın kendi uygulamalarında , acil yardım lazım :)

darkwatch

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gündüz Özer
Cihazım
Mi 9 se
Konular
0
WhatsApp hata veriyor bildirimleri de düşmüyor

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
16
akıllı ağ modunda seçtiğiniz alanda sim kart bulunmazsa ve cihazı reboot yaparsanız ( bazı durumlarda reboot yapmasanızda kendi kendine reboot yaparak ) cihaz döngüye giriyor ve akıllı ağ modunda belirttiğiniz alanda sim kart takılı olana kadar telefon açılmıyor, recovery modda açılıyor sürekli
çözüm yolu sim kartı akıllı ağ modunda belirttiğiniz alana takılı olarak telefonu başlatmak
çift sim kartı seçenler iki alanada sim kart takıp başlatmaları gerekli sanırım bu durum masik romda da var

anildinc1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
anil
Cihazım
Mi 9T Pro Redmi
Meslek
Teknisyen
Konular
8
Ben 2 ayarida açıyorum bir sorun olmuyor ama hem wifi hem mobil veri açık o gidince ona atliyor tek sorunum orjinal kernelinde android sistemin başı çekmesi

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
mi room son sürümünde telefon ekranı kapalı iken açılmıyor. 2 kere geldi başıma basılı tutup telefonu kapatıp açmış oldum. başına gelen varmı ? fde.ai ve nfs injector modüller vardı şimdi onları deactive ettim. belki bundan dır diye. daha önceki mi room da başıma gelmemişti ve bu modlar yüklüydü. bide aynı modlarla miuimix te başıma geldi.

Ordan Geçenbay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
K20 PRO
Konular
24
Bu romu twrp üzerinden kurdum 20 dakikadır MN PYM sonsuz işareti ile kuruluyor görünüyor,bu kadar süre normal mi?
35 dakika oldu hala yükleniyor.

Son düzenleme:

sincerelym

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Merhabalar, redmi note 7 günbcelledim , izinlerkonusunda çoksorun çıkartıyor. whatsapp ve whatsapp business da foto gönderip alamıyorum , izinlere giriyorum tüm izinleri veriyorum düzelmiyor. playt store da uygulamaların %80 i güncellenemiyor güncelleme başarısız hatası veriyor özellikle google ın kendi uygulamalarında , acil yardım lazım :)
Telefonu sıfırlamadan android 10 kurmayın gibi bişeyler yazıyordu sanki redmi note 7 için.

Üst Alt