Rom Mi ROOM 9.9.6 MIUI 10 FINAL Yayınlandı[Ota Desteği Eklendi]

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Düzenli güzel bir site, çok sayıda cihaz desteği, alternatif indirme kanalları ile rom dikkat çekiyor ve iddialı gözüküyor.
Miui.Ms ekibide bu romu çok övüyor ve tavsiye ediyor.
Henüz deneme fırsatı bulamadım. Müsait olunca deneyip bakmak istiyorum.
Konu için teşekkürler. Kullanacak olanlar iyi günlerde kullansın....

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Ve bomba haber (:
Bir geliştirici tarafından daha engel yedim.
Herşey Türkçe dil için...
Geliştiriciye eksik çeviri mevcut, dosyaları gönder ve düzenleyip sana tekrar göndereyim dedim.
Alternatif olarak da EU Rom; tam ekran hareketleri ve bildirimleri eklemeyi ısrarla talep ettim.
Sonuç olarak bu geliştirici de beni engelledi.
Suat hocam ikna eder gibi sanki (:

KutayKaraman

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kutay
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
19
Ve bomba haber (:
Geliştiriciye eksik çeviri mevcut, dosyaları gönder ve düzenleyip sana tekrar göndereyim dedim.
Alternatif olarak da EU Rom; tam ekran hareketleri ve bildirimleri eklemeyi ısrarla talep ettim.
hocam geçmiş olsun gülsemmi üzülsemmi bilemedim haha--haha-- yardım etmekte suç olmuş artık haha--

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Ve bomba haber (:

Geçmiş olsun hocam. Romun gelişimi, daha fazla kitleye hitap etmesi bakımından istek ve önerilerde bulunmak faydalı birşey.
Ama malesef geliştiriciler fazla işlerine karışılmasını sevmiyorlar.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Ve bomba haber (:
Geçmiş olsun hocam. Siz elinizden geleni yapmışsınız. Artık kendi bilecekleri iş. Suat hocamın da dediği gibi bazı geliştiricilerin egosu yüksek olabiliyor.

MI 5 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sub-zer0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut Nusret
Cihazım
Mi4 LTE, Mİ5 Pr
Meslek
Mühendis
Konular
6
Mi5 için tavsiye eder misiniz?5.30 saat ekran süresi demişsiniz oreo tabanlı romlarda ben 3.5 nadireden de 4 saat aldım.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Son düzenleme:

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Geçmiş olsun hocam. Romun gelişimi, daha fazla kitleye hitap etmesi bakımından istek ve önerilerde bulunmak faydalı birşey.
Ama malesef geliştiriciler fazla işlerine karışılmasını sevmiyorlar.

Geçmiş olsun hocam. Siz elinizden geleni yapmışsınız. Artık kendi bilecekleri iş. Suat hocamın da dediği gibi bazı geliştiricilerin egosu yüksek olabiliyor.

MI 5 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sağlık olsun ya, oysa ben popülerliği daha da artsın ve her kesime hitap etsin istemiştim.
Geliştiriciye de hak vermiyor değilim ama bu istediklerimde artık olması gereken.
Mesela, SMS'e farklı WhatsApp'a farklı bildirim sesi.
Mi 5'de tam ekran hareketleri gömülü gelmesi böylelikle tüm uygulamalar ile uyumlu olurdu.
Gibi gibi (:
Başka Rom'lara yöneleceğiz artık...

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Sağlık olsun ya, oysa ben popülerliği daha da artsın ve her kesime hitap etsin istemiştim.
Geliştiriciye de hak vermiyor değilim ama bu istediklerimde artık olması gereken.
Mesela, SMS'e farklı WhatsApp'a farklı bildirim sesi.
Mi 5'de tam ekran hareketleri gömülü gelmesi böylelikle tüm uygulamalar ile uyumlu olurdu.
Gibi gibi (:
Başka Rom'lara yöneleceğiz artık...
Hocam valla ben çok teferruata düşkün olmadığım için takmıyorum pek. Batarya her geçen gün iyiyye gidiyor. Bugün aşırı pil tasarufuna alıp whatsap,bip,sms'i arkaplan istisnalarına attım. Bildirimler sorunsuz geliyor. Diğer konuda paylaştığım kernel profilini de kullanıyorum inanırmısın 20 dk instagramda oda sadece video izliyorum wifi ile %4 şarj gidiyor. Isı ise %36. Yani bu performansla giderse ben bu Romu bırakmam.
Bu arada hocam Whatsappın ayarlarında kendi bildirim sesini değiştirebiliyorsunuz. Hatta bildirim ışığıda değişiyor. Sms ile whatsapp ayrı bildirim sesi atanabiliyor yani

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Hocam valla ben çok teferruata düşkün olmadığım için takmıyorum pek. Batarya her geçen gün iyiyye gidiyor. Bugün aşırı pil tasarufuna alıp whatsap,bip,sms'i arkaplan istisnalarına attım. Bildirimler sorunsuz geliyor. Diğer konuda paylaştığım kernel profilini de kullanıyorum inanırmısın 20 dk instagramda oda sadece video izliyorum wifi ile %4 şarj gidiyor. Isı ise %36. Yani bu performansla giderse ben bu Romu bırakmam.
Bu arada hocam Whatsappın ayarlarında kendi bildirim sesini değiştirebiliyorsunuz. Hatta bildirim ışığıda değişiyor. Sms ile whatsapp ayrı bildirim sesi atanabiliyor yani

Kernel olaylarına bir daha girmeme gibi kendime karar kıldım, o yüzden hiç bulaşmıyorum hocam...
Ve ben WhatsApp'ı örnek olarak verdim, EU.Rom'daki bildirim ve tam ekran hareketleri seçeneklerini her Rom'da görmek istiyorum. O yüzden benden eksi puan aldı.
Hayatı kolaylaştıran ve telefonu sevdiren bir durum çünkü (benim açımdan).
Fakat sizin adınıza çok sevindim, şarj sıkıntısı yaşayan arkadaşlara da buradan duyurulur (:
Tekrardan paylaşım için teşekkürler hocam, eksik olmayın.

Üst Alt